Strona główna Aktualności Samsung Galaxy S10+ w olimpijskiej edycji, czyli tradycji stało się zadość!

Samsung Galaxy S10+ w olimpijskiej edycji, czyli tradycji stało się zadość!

-

Samsung od lat jest sponsorem Igrzysk Olimpijskich. Koreański producent już w 1998 roku wspierał najbardziej znaną imprezę sportową na świecie i tradycję tę kontynuuje. Samsung ma od jakiegoś czasu w zwyczaju wydawanie limitowanych wersji swoich flagowców, właśnie z tej okazji. Jako że Igrzyska w Tokio niechybnie się zbliżają, to i czas na Galaxy S10+ Olympic Games Edition. 

Samsung Galaxy S10+ w olimpijskiej wersji to tylko kosmetyczne zmiany…

Samsung nie zamierza zmienić nic w specjalnej edycji swojego flagowca, poza wyglądem. Będzie to wersja Prism White z dodatkowymi ozdobnikami na pleckach urządzenia. Znalazło się tam logo nadchodzących Igrzysk w Tokio i pięć kół olimpijskich. Oprócz tego mamy tu napis „Docomo”, czyli nazwę japońskiego operatora sieci komórkowej, który zajmie się dystrybucją tego telefonu. Telefon będzie miał preinstalowany motyw, który nawiązuje do imprezy. Jeśli ciekawi was najnowszy flagowiec Samsunga, to odsyłam do recenzji, którą przygotował nasz redaktor naczelny, link poniżej.

Zobacz też: Samsung Galaxy S10+ jest świetny, choć do ideału mu brakuje

Samsung Galaxy S10+ Olympic

Liczba będzie ściśle ograniczona. GSMArena podaje, że będzie tylko 10 tys. sztuk. Samsung Galaxy S10+ w tej wersji prawdopodobnie nie opuści Japonii. W zestawie z telefonem nabywca otrzyma bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds, które swoją drogą niedawno miałem u siebie, więc możecie niebawem spodziewać się wpisu o nich. One również będą miały stosowne przyozdobienie związane z Igrzyskami, tym razem na etui ładującym. Fani koreańskiego producenta mogą być nieco zawiedzeni. Moim zdaniem w poprzednich latach Samsung postarał się bardziej…

Galaxy Buds Olympic

Zobacz też: Samsung Galaxy Fold ma powrócić w wielkim stylu. Czy koreański gigant naprawi swoje błędy?

Poprzednie flagowce Samsunga w olimpijskich odmianach były nieco ciekawsze

W przypadku ostatnich, zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2018 roku, mieliśmy do czynienia z Galaxy Note 8 w złoto-białej kolorystyce, również z logo zawodów. Jeszcze wcześniej, w 2016 wydano limitowaną wersję Samsunga Galaxy S7 Edge. Moim zdaniem to była najlepsza spośród trzech wymienionych w tym tekście. Telefon był czarny, ale miał ciekawe akcenty w pięciu kolorach kół olimpijskich. Możecie zobaczyć poprzedników Galaxy S10+ Olympic Games Edition poniżej.

Podoba wam się Samsung Galaxy S10+ w specjalnej edycji? Napiszcie w komentarzach!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej