Samsung Galaxy S11 ma zadebiutować w trzech wariantach

Samsung Galaxy S11 ma zadebiutować w trzech wariantach

Wszystkie znaki nie niebie i ziemi mówią, że nowe flagowce Samsunga pojawią się na rynku mobilnym już w pierwszym kwartale 2020 roku. Teraz w sieci pojawiły się rendery zaprezentowane przez Evana Blassa, który znany jest z tego, że większość publikowanych przez niego informacji odnajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Samsung Galaxy S11 w trzech wersjach

Tak naprawdę fani koreańskiego giganta mają mieć do wyboru model z ekranem o przekątnej 6,4 cala, 6,7 cala oraz 6,9 cala. Na froncie każdego z tych telefonów znajdziemy pojedynczy aparat do zdjęć typu selfie umiejscowiony w centralnie osadzonej dziurce. Oczywiście mają pojawić się także warianty z modemami 5G, a wszystkie smartfony z rodziny Galaxy S11 powinny trafić na rynek z zakrzywionym po bokach ekranem. I trzeba przyznać, że tak prezentujący się front wygląda naprawdę dobrze i bez wątpienia, jeśli plotki się potwierdzą, przypadnie on do gustu sporej części użytkowników.

Samsung Galaxy S11 ma zadebiutować w trzech wariantach
Porównanie wielkości rodziny Galaxy S10 i renderów Galaxy S11

Gigantyczną zaletą przyszłorocznych flagowców Samsunga mają być także aparaty. Głównym aparatem ma być matryca o rozdzielczości aż 108 Mpix, ale nadal nie wiemy czy będzie to dokładnie ten sam sensor co w przypadku Xiaomi Mi Note 10 czy Mi CC9 Pro. Bez wątpienia koreański gigant będzie chciał przegonić konkurencję i iść o krok dalej, a to może oznaczać tylko jedno – rok 2020 może przynieść nam naprawdę ciekawą walkę o miano najlepszego smartfona w kwestii fotografii.

Zobacz też: Problem z czytnikiem linii papilarnych w smartfonach z serii Galaxy S10 oraz Note 10 naprawiony aktualizacją

Oczywiście poszczególne wersje będą różnić się zarówno specyfikacją jak i ceną, ale to na tę chwilę pozostaje tajemnicą. Bardzo liczę na to, że Samsung da radę czymś zaskoczyć świat i pokazać nam urządzenia praktycznie kompletne. Oczywiście musimy pamiętać o tym, że prezentowane rendery to jedynie plotki, które nie zostały w jakikolwiek sposób potwierdzone przez samego koreańskiego producenta. Czy okażą się prawdą? Czas pokaże!

Co myślicie o takim wyglądzie smartfonów z rodziny Galaxy S11? Czekacie na nowe flagowce Samsunga? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!