Samsung Galaxy Z Fold 6 zdradza kolejne szczegóły. Tym razem wizualne

Samsung Galaxy Fold4
Samsung Galaxy Fold4

Przedpremierowe urządzenia to zawsze największa tajemnica każdego producenta. Okazuje się, że w tych czasach w świecie technologii nie ma takiej tajemnicy, która zawsze zostanie dochowana. Obecnie najgorętszym tematem jest Samsung Galaxy Z Fold 6, który już niedługo ujrzy światło dzienne. Na chwilę obecną wszystko, co wiemy to plotki, przecieki lub zdjęcia z nie do końca wiadomego pochodzenia.

Samsung Galaxy Z Fold 6 prezentuje swoje “plecy”

Zdjęcie, jakie obiegło świat to fragment urządzenia. Nie zdradza zbyt dużo, ale coś tam jednak się dowiadujemy. Czego dokładnie? Wszystko wskazuje na to, że urządzenie Samsung Galaxy Z Fold 6 będzie miał podobną konstrukcję do obecnych flagowców S24 Ultra. Na skrawku zdjęcia widać również charakterystyczną wyspę dla rodziny Fold. Jest ona ustawiona pionowo, czyli podobnie jak w poprzednim modelu Fold 5.  

Samsung Galaxy Z Fold 6 zdradza kolejne szczegóły. Tym razem wizualne

Widzimy również nowe pierścienie aparatów fotograficznych. Zdjęcie nie przedstawia więcej, ale już możemy się spodziewać drobnych szczegółów. Sam fakt obudowy będzie idealnie nawiązywać do tej samej linii co flagowce. Podejrzewam, że urządzenie Samsung Galaxy Z Fold 6 będzie bardzo podobne do poprzedników z drobnymi dodatkami. Pozostaje mieć nadzieję, że w przypadku specyfikacji Galaxy Z Fold 6 wcześniejsze plotki się potwierdzą i Samsung zaprezentuje coś naprawdę mocnego. Jestem przekonany, że o najnowszym smartfonie Koreańczyków stopniowo będziemy się dowiadywać coraz częściej, ponieważ premiera składanych smartfonów w tym Galaxy Z Flip6, Galaxy Watch 7, Galaxy Watch Ultra i Galaxy Ring już niedługo, bo 10 lipca 2024 roku w Paryżu. Jestem przekonany, że informacje z przecieków nas nie zawiodą.

Źródło: Gsmarena

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!