Samsung ja za Wami nie nadążam. Co to za smartfon Slim?

Samsung logo - Galaxy Z Flip 3 background

Samsung to firma o bardzo zmiennych planach. Zdarza się, że producent pracuje nad kilkoma projektami, które wcześniej czy później i tak trafiają do Internetu. Obecnie dość dużo mówi się o smartfonach z linii Fold 6, która już niedługo będzie miała swoją premierę. W kuluarach medialnych pojawia się nowa nazwa. Czy to oznacza, że już niedługo zobaczymy smartfona Samsung Galaxy Z Fold Slim? Południowokoreański gigant jest czasami trudny w zrozumieniu i wszystkiego możemy się spodziewać.

Samsung Galaxy Z Fold 6 Slim lub Ultra najpewniej kiedyś powstanie. Pytanie kiedy?

Bieżąca informacja, która trafiła do Internetu wydaje się rzucać nowe światło na rodzinę smartfonów Fold. Według Ice Universe Koreańczycy pracują nad nowym wariantem składanego smartfona. Urządzenie Samsung Galaxy Z Fold 6 Slim ma być tym tajemniczym projektem, którego wiele osób mogło mylić z wersją Ultra. Informacje wskazują, że nazwa nie wzięła się bez powodu. Nowy wariant miałby być po prostu wersją Slim, czyli bardzo cienkim smartfonem, którego oprócz swojej smukłej obudowy nie będzie zaskakiwał niczym innym. Z wcześniejszych plotek wiemy, że mówiono również o tańszej wersji smartfona Samsung Galaxy Z Fold 6 FE. Informator twierdzi, że smartfon Slim utrzyma się na poziomie swoich poprzedników.  Muszę przyznać, że jestem mocno zaskoczony, ponieważ rynek oczekuje urządzenia dostępnego na “każdą kieszeń” Pozostaje nam mieć nadzieję, że Samsung wróci “budżetowej” wersji Fold.

Samsung ja za Wami nie nadążam. Co to za smartfon Slim?
fot.Gizmochina/Ice Universe

Wróćmy jednak do omawianego Slima. Pewnego rodzaju kompromisem za cieńszą konstrukcję wydaje się obsługa rysika S Pen. Czyżby Samsung w ten sposób chciał wynagrodzić konsumentom smartfona, który w mojej ocenie kompletnie nie ma sensu? Istnieje takie prawdopodobieństwo, ponieważ pomysły firmy Samsung już zaskakiwały cały rynek. Problem polega na tym, że zbyt smukła konstrukcja najpewniej uniemożliwi montaż rysika w urządzeniu. Co nie oznacza, że ekran nie może być dostosowany do takiej obsługi. Informacja wprawia rynek w osłupienie, ponieważ jeśli wcześniej ktoś myślał, że wie dużo to obecnie możemy stwierdzić, że tak naprawdę nic nie wiemy. Źródłowe informacje, które pochodzą “po części” od producenta wskazują na różne drogi działania firmy Samsung. Jednego możemy być pewni. Koreańczycy na pewno nie zaprezentują wersji Fold Slim lub Ultra, a już na pewno FE podczas najbliższego Samsung Galaxy Unpacked.

Źródło: Gizmochina      

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!