Samsung Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6 ujrzały światło dzienne. Zaprezentował je sam producent

samsung

Przedpremierowe urządzenia są zawsze objęte wielką tajemnicą. Producenci pilnują, aby oficjalne zdjęcia lub informacje nie ujrzały światła dziennego. Niestety praktyki na rynku nowych technologii pokazują, że dochowanie takiej tajemnicy graniczy z cudem. W szczególności, kiedy wszelkie informacje/zdjęcia jeszcze przed samą premierą udostępnia producent. Samsung właśnie zaliczył wpadkę medialną w zakresie Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6. Zobaczyliśmy marketingowe i co najważniejsze oficjalne zdjęcia tych dwóch smartfonów.

Samsung Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6 ujrzał światło dzienne w Kazachstanie

Za tak poważny wyciek informacji na pewno ktoś poleci w siedzibie firmy Samsung. Koreańczycy na niespełna miesiąc przed premierą pokazują całemu światu jak będą wyglądać ich nowe składane smartfony. Marketingową wtopę zaliczył kazachstański oddział producenta. Marketingowe grafiki potwierdzają wszystkie wizualne plotki o modelach Galaxy Z Flip 6 i Fold 6. Widzimy w obu przypadkach prostokątny kształt z delikatnymi zaobleniami. Należy zauważyć, że są to grafiki, które mogą być nieco przedobrzone. Realne zdjęcia przedstawiają, że wersja Fold 6 nawiązuje do modelu Galaxy S24 Ultra. Załączona grafika także na to wskazuje. Telefon ma bardziej kwadratowe ramki. Na zdjęciu widzimy również, że ekran pozostanie taki sam jak u poprzednika. Nie mamy tu żadnych wersji Egde lub innych wygibasów. Wszystko na to wskazuje, że producent na dobre rezygnuje z takich zakrzywionych ekranów, które zapoczątkowała wersja Galaxy S7 Edge. I to mi się podoba! Warto zerknąć również na głośnik, który jest w kształcie szczeliny. Jest ona podobna do tych w modelach Galaxy S24 Ultra i Galaxy A55.

Samsung
fot.Samsung.kz

Zerknijmy na mniejszą wersję składanego smartfona. Samsung Galaxy Z Flip 6 ma duży ekran ochronny oraz dwa duże aparaty fotograficzne. Więc nie mamy tu większego zaskoczenia. Plotki mówią, że zmiany się pojawią i będą dotyczyć baterii, która urośnie do 4000 mAh (wcześniej było 3700). Urządzenie również posiada ramki i podobną konstrukcję nawiązującą do S24 Ultra. W obu przypadkach marketingowa grafika pokazuje, że urządzenia na pewno otrzymają sztuczną inteligencję (Galaxy AI). Ta informacja jest tak pewna, jak to, że 2+2 = 4. Co jeszcze możemy powiedzieć o powyższych smartfonach? Z przedstawionej grafiki o większych zmianach wizualnych trudno mówić, ale urządzenia na pewno otrzymają nową lepszą specyfikację. Mając tyle informacji, że premiera modeli Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6, która odbędzie się 10 lipca w Paryżu jest już tylko formalnością. Warto przypomnieć, że podczas tegorocznego Samsung Galaxy Unpacked poznamy również inne sprzęty takie jak: Galaxy Watch 7, Galaxy Watch FE oraz Galaxy Ring. Producent na pewno zaprezentuje nam także nowości w sztucznej inteligencji.

Źródło: Reddit, opracowanie własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!