Samsung potwierdza istnienie zegarka, który jeszcze nie miał swojej premiery

Samsung Galaxy Watch5
Samsung Galaxy Watch5

Wpadki przedpremierowe mogą się zdarzyć każdemu. Często producenci umieszczają na swoich podstronach w Internecie nazwy modeli, które jeszcze nie zostały oficjalnie zaprezentowane. Tym razem Samsung przez pomyłkę lub zwykłą nieuwagę potwierdza istnienie nowego zegarka, czyli Galaxy Watch FE.

Samsung wprowadza do swojej oferty nowy zegarek?

To, co wcześniej było podejrzewane poprzez plotki właśnie zostało potwierdzone przez samych Koreańczyków. W tegorocznej ofercie zegarków pojawi się jeszcze jedna pozycja, która będzie tańszą wersją o nazwie Fan Edition. W portfolio firmy Samsung coraz częściej pojawiają się takie oznaczenia jak FE. Są to odpowiedzi na konkurencyjne modele, gdzie producent może konkurować również cenowo. Potwierdzenie tej wersji zostało dostrzeżone na stronie samego producenta, konkretnie na jednej z podstron. Na zaprezentowanym poniżej screenie widzimy stronę pomocy technicznej dla zegarka Samsung Galaxy Watch FE o kodowej nazwie SM-R861. Niestety nie wiemy na ten temat zbyt dużo, ponieważ strona nie zdradza zbyt dużo. Z domysłów internautów oraz blogerów wiemy, że specyfikacja urządzenia może być podobna do zegarka Samsung Galaxy Watch 4 o nazwie SM-R860. Wydaje się to trochę dziwne, że tegoroczny zegarek miałby nawiązywać do serii dostępnej 3 lata temu. Mnie to już nie dziwi, bo Samsungowi zdarzają się takie remake dla niektórych  swoich wersji.

Powyższe screeny pochodzą z oddziałów dwóch Państw: Irlandia oraz Wielka Brytania. Wszelkie dokładniejsze informacje w przypadku tego modelu, czyli Galaxy Watch FE z pewnością poznamy już niedługo. Zegarek miałby być dodatkiem do całej rodziny Galaxy Watch 7. Czy będzie wart uwagi konsumentów? Trudno powiedzieć, ale już niedługo wszystkiego się dowiemy, ponieważ przed nami premiera Samsung Galaxy Unpacked, która odbędzie się 10 lipca w Paryżu. Można powiedzieć został już praktycznie miesiąc. Będzie to jedna z najciekawszych premier, ponieważ na horyzoncie internauci wypatrują także smartfona Samsung Galaxy Z Fold 6 FE lub wersji Ultra.

Źródło: Sammobile      

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!