Samsung lubi potwierdzać i pokazywać swoje przedpremierowe urządzenia

samsung

Ujawnianie tajemnicy dotyczących nowych urządzeń w świecie elektroniki mobilnej staje się normą. Nie znam producenta, którego produkt w 100% został zachowany w tajemnicy do samej premiery. Samsung znowu zalicza wpadkę informacyjną, która szybko zniknęła ze strony producenta. Niestety w Internecie nic nie ginie i świat szybko zdążył poznać kilka szczegółów nowego zegarka. 

Samsung potwierdził dane Galaxy Watch Ultra

Wspomniany wyżej zegarek nie miał jeszcze swojej premiery a jesteśmy świadkami kolejnego potwierdzenia, że takie urządzenie istnieje. Portal 91mobiles dostrzegł w Internecie stronę informacyjno-techniczną dla niezaprezentowanego jeszcze urządzenia Samsung Galaxy Watch Ultra. Jest to potwierdzenie, które już 10 lipca podczas Samsung Galaxy Unpacked przerodzi się w prawdę.

Samsung
fot.91mobiles

Na stronie Samsung Canada oprócz nazwy poznaliśmy kilka drobnych informacji. Wiemy, że urządzenie będzie wyposażone w łączność LTE i obudowę o średnicy 47 mm, co sugeruje, że będzie dostępny tylko w jednym rozmiarze. Dodatkowo poznaliśmy kodową nazwę modelu Samsung Galaxy Ultra. Producent nadał urządzeniu oznaczenie SM-L705F. Oczywiście strona nie jest już dostępna, ale to, co trafiło do Internetu szybko rozniosło się po świecie technologicznym. Samsung miewał już takie oraz inne wpadki informacyjno-zdjęciowe. Producent zamierza w ten sposób konkurować ze swoim największym konkurentem oraz jego produktem, czyli Apple Watch Ultra. Nie będzie to jedyny zegarek, który Samsung pokazał w ostatnim czasie. Nie tak dawno byliśmy świadkami prezentacji modeli Samsung Galaxy Watch FE, który (prawdopodobnie) w związku z licznymi przeciekami został wreszcie oficjalnie zaprezentowany.

Źródło: Androidcentral

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!