Scrcpy z obsługą strumieniowania audio. To spora zmiana

scrcpy
Scrcpy

Scrcpy to otwarta aplikacja, która pozwala w prosty sposób wyświetlać obraz z telefonu na komputerze – nawet bezprzewodowo. Jak się okazuje, właśnie pojawiła się ogromna aktualizacja, która wnosi opcję streamowania dźwięku.

Scrcpy 2.0 z obsługą audio

Scrcpy to darmowe i otwarte narzędzie, które pozwala wyświetlać obraz z ekranu smartfona na komputerze. Aplikacja wspiera wiele wygodnych funkcji i działa na na Linuksie, Windowsie oraz macOS. Ponadto można skonfigurować program tak, aby obraz był streamowany bezprzewodowo – z wykorzystaniem sieci WiFi.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak korzystać z Scrcpy

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak korzystać z Scrcpy bezprzewodowo

scrcpy
scrcpy

Kilka dni temu wydano Scrcpy 2.0, czyli wersję która wnosi ogromne nowości, choć najważniejszą jest obsługa streamowania audio. To oznacza, że na komputerze odtworzymy dźwięki, które to wydaje telefon. Funkcja działa na smartfonach z Androidem 11, 12 i 13. Na minus wypada fakt, że w przeciwieństwie do wideo, mamy tutaj pewnego rodzaju bufor. Ten został ustawiony na 50 ms, choć można to zmienić. W zasadzie możemy zmienić wiele innych parametrów tak, aby dopasować do swoich potrzeb.

Więcej o Scrcpy dowiesz się stąd

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!