Siri wypaplała! Event Apple już 20 kwietnia!

Siri wypaplała! Event Apple już 20 kwietnia!

Nawyrabiało się! Siri zapytana o datę kolejnego eventu, który ma zorganizować gigant z Cupertino, podaje datę na tacy! Przypadek, czy celowe działanie? Już niebawem ujrzymy nowe sprzęty Apple – pytanie brzmi jakie?

Nowości Apple już niebawem!

W ostatnim czasie ujrzeliśmy wiele artykułów na temat konferencji Apple i jej planowanych terminów, jednakże tym razem oficjalną datę potwierdził … asystent głosowy. W trakcie tej premiery spodziewamy się ukazania nowej generacji tabletów z linii “Pro” jak i długo wyczekiwanych AirTags. Mogą się pojawić rownież inne urządzenia, gdyż tak mało produktów na jednym specjalnym evenuie wydaje się być primaaprilisowym żartem.

Siri wypaplała! Event Apple już 20 kwietnia!
fot. Nieantyfan

Specyfikacje nowych iPadów potwierdziły już liczne przecieki, które uchylały nam rąbka tajemnicy z miesiąca na miesiąc. Procesor, który znajdzie się na pokładzie, to znany z najnowszych Mac’ów M1, k†gry zapewni tym sprzętom bardzo wysoki poziom wydajności. Drugą nowością będą lokalizatory AirTags, k†brych premiera jest odwlekana od kilu ładnych miesięcy.

Zaproszenia dla mediów powinny zostać rozesłane już niebawem, gdyż Apple zwykle ujawnia datę swojego wydarzenia na tydzień przed planowym terminem. Teraz pozostaje nam czekać do 20 kwietnia i sprawdzić, czy plotki się potwierdzą!

Czekacie na konferencje Apple? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!