skROOT: nowa funkcja aparatów do selfie w Huawei P30 i P30 Pro, za parę miesięcy zadebiutuje “nowy” smartfon OnePlus, Huwei Nova 5T może okazać się hitem!

huawei p30 pro
Huawei P30 Pro

Zapraszam na kolejny skROOT. Dzisiaj przedstawię Wam nowy tryb, który obsługiwany będzie w najnowszych flagowcach Huawei, dowiecie się nieco na temat nadchodzącego smartfonu OnePlus’a. Oprócz tego, poznaliśmy bardzo ciekawą informację na temat smartfonu Huawei Nova 5T!

Tryb nocny dla aparatów selfie w P30 i P30 Pro już jest!

Ta funkcja to już tak naprawdę standard. Dzięki jednemu kliknięciu jesteśmy w stanie wydłużyć czas naświetlania, dzięki czemu zdjęcia wykonane smartfonem w nocy są nieco lepsze. W wielu przypadkach to naprawdę ratuje sytuację. W najnowszych flagowcach Huawei, a więc modelu P30 i P30 Pro zaimplementowano teraz tę możliwość także w przednim aparacie. Dzięki temu będziemy w stanie zrobić sobie całkiem niezłe selfie nawet w gorszych warunkach oświetleniowych. Zostało to dodane w aktualizacji oznaczonej numerem 9.1.0.193. Jeśli jeszcze jej nie otrzymaliście, nie panikujcie, poczekajcie parę dni, a z pewnością się pojawi informacja w Waszych smarttfonach, iż możecie pobrać najnowszą aktualizację.

huawei p30 pro

OnePlus w 4. kwartale wypuści smartfon z obsługą sieci 5G

Nie jeden raz mówiłem, że sieć 5G będzie czymś rewolucyjnym. Nie dajcie się zwieść wszystkim przeciwnikom tej technologii, bowiem to, co oni mówią, to zwykłe kłamstwa. Producenci smartfonów coraz częściej decydują się na wydanie urządzenia z obsługą nowego standardu sieci komórkowej. OnePlus należy do nich i już za parę miesięcy poznamy smartfon OnePlus 7 5G. Zapewne będzie on napędzany Snapdragonem 855 Plus, lecz na razie nie wiemy nic poza tym. Cóż, pozostaje nam tylko czekać…

Warto przeczytać: Recenzja OnePlus 7 Pro – flagowca w każdym calu

Huawei Nova 5T, to może być coś świetnego!

Żyjemy w czasach dużych smartfonów. Często, że tak to nazwę, posiadacze małych rączek narzekają z tego powodu. Huawei wpadł na genialny pomysł, ich nadchodzący smartfon będzie czymś stworzonym wprost dla nich! Huawei Nova 5T ma posiadać ekran o przekątnej 5.5 (słownie pięć i pół) cala. W końcu, na coś takiego czekało naprawdę wiele osób. Będzie to tak naprawdę Honor 20, ale w innej obudowie, z innym ekranem. Wciąż jednak będzie wpasowywał się w aktualne trendy, a więc szklane plecki i małe ramki.

Honor 20
Honor 20

Do tego, Kirin 980, 8 GB pamięci RAM, to po prostu musi się udać! Jestem bardzo ciekaw tego smartfonu i jeśli tylko pojawi się możliwość jego przetestowana, postaram się to dla Was zrobić.

Mnie osobiście najbardziej zainteresował news o nadchodzącym smartfonie Huawei, a Was?

Na grafice tytułowej znajduje się Huawei P30 Pro,
sprawdź jego recenzję TUTAJ!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!