SkyShowTime już dostępny! Ile kosztuje i co oferuje?

skyshowtime

SkyShowTime, czyli już kolejna usługa VOD na polskim rynku, właśnie wystartowała (14 lutego). Co oferuje i ile kosztuje?

SkyShowTime już jest i to w promocyjnej cenie!

Zgodnie z zapowiedziami, SkyShowTime właśnie wystartowało w Polsce. Jest to usługa VOD podobna do Netfliksa czy HBO MAX. Co ciekawe, o starcie usługi w Polsce dowiedzieliśmy się już dawno, bo w wakacje 2021 roku, ale widocznie przygotowania mocno się przedłużyły.

Z okazji startu usługi, obowiązuje bardzo ciekawa promocja. Otóż za usługę możemy płacić jedynie 50% ceny i to aż do rezygnacji z subskrypcji. Dokładnie zamiast regularnej kwoty 24,99 PLN, przyjdzie nam płacić 12,49 PLN. Z promocji można skorzystać do 28 marca. Regulamin promocji znajduje się >>tutaj<<.

Promocja SkyShowTime
Promocja SkyShowTime

To też oznacza, że jak teraz skorzystacie z promocji, następnie za jakiś czas anulujecie subskrypcję i potem zechcecie do niej wrócić, to już będziecie płacić pełną cenę. Usługa zastrzega sobie prawo do zmiany opłaty w przyszłości, o czym użytkownicy zostaną poinformowani z miesięcznym wyprzedzeniem. Z SkyShowTime można jednocześnie korzystać na trzech urządzeniach.

50% taniej w stosunku do standardowej miesięcznej subskrypcji SkyShowtime aż do rezygnacji. Oferta dotyczy wyłącznie nowych subskrybentów i subskrypcji miesięcznych. Dostępna wyłącznie na SkyShowtime.com. Obowiązuje do godz. 23:59 CET, 11/04. . Kliknij tutaj, żeby zobaczyć pełny regulamin oferty promocyjnej subskrypcji za pół ceny na zawsze.

A co oferuje SkyShowTime? Usługa chce nas skusić takimi znanymi tytułami, jak Top Gun: Maverick, Jurassic World Dominion, Wiking, Tulsa King czy Yellowstone. Ogólnie mowa tu o wielu produkcjach ze stajni Dreamworks, Sky Studios, Peacock, Nickelodeon, SHOWTIME czy Paramount+.

Źródło: SkyShowTime

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!