Za mało serwisów streamingowych w Polsce? Spokojnie, będzie kolejny…

skyshowtime

Dopiero co zaczął się luty, a już wiemy, że w 2022 w Polsce wystartują dwa serwisy VOD – HBO Max i Disney+. Jak się jednak okazuje, pojawi się jeszcze trzecia usługa nazywająca się SkyShowtime.

SkyShowtime w Polsce jeszcze w 2022 roku

W zasadzie o SkyShowtime usłyszeliśmy jeszcze w sierpniu 2021, bowiem wtedy pojawiła się zapowiedź, że usługa faktycznie wystartuje. Od tamtego momentu było wyjątkowo o tym cicho, a my po prostu o niej zapomnieliśmy. Aż do teraz!

Otóż pojawiła się zapowiedź mówiąca, że SkyShowtime wystartuje w Polsce jeszcze w 2022 roku. W zasadzie wraz z Polską podpiętych do VOD zostanie wiele innych europejskich krajów, co przelicza się nawet na 90 mln gospodarstw domowych. Chodzi tutaj o takie państwa jak: Albania, Andora, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Finlandia, Węgry, Kosowo, Czarnogóra, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania i Szwecja.

Niestety, ani oferta, ani nawet cennik nie zostały opublikowane. Na to pewnie jeszcze sobie poczekamy. Powiedziano jednak, że subskrybenci otrzymają dostęp do 10 tysięcy godzin treści, a wybór produkcji ma być naprawdę szeroki – mowa tu zarówno o programach dla dzieci, jak produkcjach lokalnych.

SkyShowtime należy do Comcast Corporation oraz ViacomCBS Inc. które mają w posiadaniu takie marki jak NBCUniversal, Sky, ViacomCBS oraz tytuły z Universal Pictures, Sky Studios, Peacock, Paramount+, SHOWTIME, Paramount Pictures oraz Nickelodeon.

Źródło: Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!