SkyShowtime już na Walentynki!

Skyshowtime

O starcie SkyShowtime słyszeliśmy jeszcze 1,5 roku temu. Teraz jednak faktycznie została podana data udostępnienia usługi w Polsce. Stanie się to już za 2 tygodnie.

SkyShowTime na Walentynki

Jak wynika z najnowszego komunikatu, SkyShowtime wystartuje w Polsce już 14 lutego. Wydarzenie będzie miało miejsce także w Albanii, Czechach, Kosowie, Macedonii Północnej, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech. Usługa już wcześniej zadebiutowała w Skandynawii.

SkyShowtime to usługa VOD podobna do Netfliksa czy Disney Plus. Usługodawca obiecuje premiery kinowych hitów od Universal Pictures czy Paramount Pictures. Dostaniemy również wiele serii niedostępnych na innych platformach wyprodukowanych przez Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios oraz Peacock. Obejrzymy także niektóre seriale wyprodukowane dla HBO Max.

SkyShowtime to nowa platforma streamingowa dostępna obecnie na 12 europejskich rynkach, która w nadchodzących miesiącach będzie udostępniana w kolejnych krajach. Od lutego 2023 roku będzie dostępna w Albanii, Andorze, Czechach, Hiszpanii, Kosowie, Macedonii Północnej, Polsce, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech. Nasz wyjątkowy katalog pęka w szwach od ekscytujących i wciągających produkcji, takich jak szeroki wybór wyczekiwanych na całym świecie filmów i seriali, treści rozrywkowych dla dzieci i całej rodziny, autentycznych historii i dokumentów. Z biblioteką po brzegi wypełnioną klasyką kina i telewizji SkyShowtime zapewnia tysiące godzin najwyższej jakości rozrywki dla całej rodziny.

A co z ceną? Dostęp SkyShowtime będziemy mogli uzyskać w formie opłaty abonamentowej. Koszt subskrypcji ma wynosić 24,99 PLN miesięcznie, co jest całkiem atrakcyjną kwotą.

Źródło: SkyShowtime

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!