Słowo “Slim” w Apple nabiera nowego znaczenia. Muszę przyznać, że to bardzo ambitne plany

Słowo "Slim" w Apple nabiera nowego znaczenia. Muszę przyznać, że to bardzo ambitne plany
Fot.PixaBay.com

Zdobycie nowych klientów, rozwój oraz wzrosty to marzenie każdej firmy. Apple ma nowy pomysł jak zdobyć kolejne grono klientów. Wygląda na to, że szykują się ogromne zmiany w liniach produktowych. Producent stawia na smukłość i lekkość.

Nowe iPady od Apple rozpoczną nową erę 

Najnowsze tablety Apple są czymś więcej niż tylko kolejny produktem amerykańskiej firmy. Producent, wypuszczając na rynek iPada Pro M4 skupił się na jego konstrukcji. Urządzenie wyróżnia się swoimi smukłymi wymiarami. Miał to być motyw przewodni całej kampanii reklamowej, która niestety nie do końca wyszła firmie Apple. Okazuje się, że nowy iPad Pro to niejedyne cienkie urządzenie, które jest w planach giganta z Cupertino. Mark Gurman (techniczny dziennikarz z Bloomberg) twierdzi, że podobnie jak iPad Pro, Apple koncentruje się teraz na dostarczaniu najcieńszych możliwych urządzeń w całej swojej ofercie. Producent wymarzył sobie, że jego produkty będą najcieńsze oraz najlżejsze wyróżniając się tymi argumentami na rynku.

Apple
Fot.Apple

Rzekomym potwierdzeniem tej informacji mają być także inne produkty w tym iPhone, Apple Watch i MacBook Pro, które wcześniej czy później ujrzymy na rynku. Tajemnicze źródło Gurmana wskazuje, że Apple koncentruje się obecnie na opracowaniu bardzo cienkiego iPhone’a 17. Krążą plotki, że urządzenie miałoby nosić nazwę Slim. Zmiany w konstrukcji mają nie wpływać na zmniejszenie np. pojemności baterii. Kolejne źródło w postaci Ming-Chi Kuo (znany analityk Apple) wskazuje, że tegoroczny (objęty na ten moment największą tajemnicą) Apple Watch będzie miał większy wyświetlacz i znacznie cieńszą konstrukcję. Byłoby to idealnym podkreśleniem dziesiątej rocznicy powstania Apple Watch. Jestem przekonany, że już wkrótce zaczną się pojawiać nowe informacje na temat produktów Apple, które wyróżniać będzie smukła konstrukcja.

Źródło: Macrumors  

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!