Słuchawki Redmi Earbuds S sprzedane w ponad 100000 sztuk w ciągu siedmiu dni

Słuchawki Redmi Earbuds S sprzedane w ponad 100000 sztuk w ciągu siedmiu dni

W zeszłym tygodniu w Indiach zadebiutowały słuchawki submarki Xiaomi. Redmi Earbuds S, bo to właśnie o nich mowa, mają przede wszystkim oferować rewelacyjny stosunek ceny do możliwości. Teraz producent z Państwa Środka postanowił podzielić się wynikami sprzedażowymi tego urządzenia!

Redmi Earbuds S cieszą się ogromną popularnością!

Tak naprawdę Redmi Earbuds S wyglądają dokładnie tak, jak poprzednia generacja słuchawek submarki Xiaomi. Producent z Państwa Środka zaznacza jednak, że ulepszona została jakość dźwięku, a co za tym idzie powinny one przypaść do gustu jeszcze większej ilości użytkowników. Sprzęt ten został wyceniony na terenie Indii na 1799 rupii, a to daje nam po przeliczeniu około 94 zł. I bez wątpienia właśnie tak niska cena mogła bezpośrednio przyczynić się do wręcz rewelacyjnych wyników sprzedażowych tego urządzenia.

W ciągu siedmiu dni od rozpoczęcia sprzedaży łącznie wysłano do klientów 100000 sztuk Redmi Earbuds S. Producent z Państwa Środka zaznacza, że wynik ten to jakieś 15% wszystkich sprzedanych słuchawek TWS w ostatnim kwartale tego roku. Robi wrażenie, prawda? Niemniej jednak ciężko powiedzieć czy kiedykolwiek urządzenie to pojawi się w sprzedaży na rynku globalnym. Jednocześnie, przynajmniej patrząc na specyfikację, nie sposób dostrzec większych różnic w porównaniu do poprzedniej generacji.

Zobacz także: realme może pracować nad kolejnymi słuchawkami bezprzewodowymi

Czy czekam na premierę słuchawek Redmi w naszym kraju? Myślę, że nie. Liczę na to, że chiński producent w najbliższej przyszłości zaprezentuje światu zupełnie nowy sprzęt, który faktycznie będzie czymś różnić się od tego, co widzieliśmy już wcześniej. Submarka Xiaomi coraz śmielej walczy z konkurencją na różnych rynkach i nic nie wskazuje na to, że w przyszłości Redmi miałoby zwolnić tempo i prezentować nam mniej nowości. Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje dotyczące kolejnych urządzeń!

Na zdjęciu głównym znajdują się Redmi AirDots, których recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o Redmi Earbuds S? Czekacie na wprowadzenie tego urządzenia do naszego kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!