Sony w bardzo kreatywny sposób pokazało nowy design akcesoriów do PlayStation 5

Sony w bardzo kreatywny sposób pokazało nowy design akcesoriów do PlayStation 5

Nowe wzory i kolorystyka padów, słuchawek i samej konsoli PS5 nie pojawiają się zbyt często. Sony znalazło ciekawy sposób na przyciągnięcie uwagi graczy.

Nowe wzory

W oficjalnej sprzedaży znajduje się tylko kilka podstawowych wariantów kolorystycznych dla PS5 i akcesoriów. Sporo osób uważa to za duży minus, dlatego na rynku bez problemu można znaleźć artystów, którzy za drobną opłatą stworzą całkowicie unikatowe wzory. Niektórzy gracze robią to nawet na własną rękę, ale prawda jest taka, że każdy chciałby mieć dostęp do większego wyboru w tej kwestii u samego producenta, czyli Sony. Nowe wzory są oparte na szarym kamuflażu, co czyni je siódmym dla padów i słuchawek oraz szóstym dla konsoli.

Pre-order

Sony zaprezentowało nowy wygląd, publikując film, który dodatkowo podkreśla właściwości kamuflażu, którego użyto do pokrycia urządzeń. Ma to zdecydowanie swoje plusy, ponieważ już teraz widać, że w przypadku konsoli może to być zbawienne dla wielu osób. PS5 jest mały, ale nadal mocno rzuca się w oczy, szczególnie gdy stoi koło monitora lub telewizora. Nadanie konsoli szarej kolorystki pozwoli na lepsze wkomponowanie jej w estetykę pomieszczenia, co będzie mniej odrywać wzrok od ekranu. Pre-order zaczyna się 15 września, a sprzedaż dla padów i konsoli 14 października, ale tylko w oficjalnym sklepie internetowym i w wybranych regionach. Globalnie i stacjonarnie pojawia się dopiero 28 października. Słuchawki The Pulse 3D trafią do graczy w grudniu.

Źródło: theverge.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!