Specyfikacja Motoroli Moto E7 Plus pojawiła się w sieci

Moto G8 Power

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych tygodniach na rynek trafi kolejny smartfon Motoroli. Teraz w sieci pojawiło się sporo informacji na temat specyfikacji modelu oznaczonego jako Moto E7 Plus. Czy jest na co czekać?

Motorola Moto E7 Plus

Pamiętacie jeszcze Snapdragona 460? Qualcomm zaprezentował tę jednostkę w styczniu tego roku. Procesor ten miał oferować aż o 70% większą wydajność niż poprzednie generacje, a jednocześnie być zdecydowanie bardziej energooszczędny. Teraz jednostka ta ma trafić właśnie do modelu Moto E7 Plus. Nadchodząca nowość Motoroli otrzyma także 4 GB RAM-u oraz 64 GB pamięci wewnętrznej, którą będziemy mogli rozbudować przy pomocy kart microSD. Bardzo możliwe, że na rynku zadebiutuje także inna konfiguracja tego sprzętu, ale to nie zostało na tę chwilę w jakikolwiek sposób potwierdzone.

Specyfikacja Motoroli Moto E7 Plus pojawiła się w sieci

Na pleckach znajdą się dwa aparaty. Głównym będzie matryca 48 Mpix, a dodatkowym obiektywem najprawdopodobniej będzie oczko odpowiedzialne za wykrywanie głębi w trybie portretowym. Motorola Moto E7 Plus ma dać użytkownikom dostęp do trybu Night Vision, dzięki któremu wykonywanie rewelacyjnych fotografii w gorszych warunkach oświetleniowych czy w nocy ma być wyjątkowo proste. W górnej części ekranu, o nieznanej na tę chwilę przekątnej, możemy dostrzec niewielkie wcięcie skrywające pojedynczy aparat do zdjęć selfie. Czytnik linii papilarnych zostanie natomiast umiejscowiony na pleckach. Całość ma działać dzięki baterii o pojemności 5000 mAh, którą naładujemy przy pomocy kabla USB-C.

Zobacz także: Ta data powinna trafić do kalendarzy fanów Motoroli! Nadchodzi kolejny składak

I patrząc na najnowsze informacje na temat samej specyfikacji Motorola Moto E7 Plus będzie najprawdopodobniej budżetowcem mającym zaoferować świetny stosunek ceny do możliwości. Jeśli faktycznie producent odpowiednio wyceni swój sprzęt to możliwe, że ten zostanie bardzo ciepło przyjęty przez samych fanów marki. Miejmy nadzieję, że premiera odbędzie się już niedługo!

Na zdjęciu głównym znajduje się Motorola Moto G8 Power, której recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o Motoroli Moto E7 Plus? Czekacie na wprowadzenie tego urządzenia na rynek? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!