Muzyczna promocja: 60 dni premium w Spotify do wzięcia za darmo!

Muzyczna promocja: 60 dni premium w Spotify do wzięcia za darmo!

Jeśli chciałbyś zacząć przygodę ze serwisami streamingowymi, a dokładnie ze Spotify, to teraz jest dobra na to pora. Otóż Spotify oferuje 2 miesiące konta premium zupełnie za darmo!

Z serwisów streamingowych korzystam nieprzerwanie od 2012 roku. Oczywiście mowa tu o Spotify, z którym przez tyle lat nie potrafiłem się rozstać. Mało tego, gdzieś od 2015 regularnie wykupuje konto premium. Ciężko mi jest wyobrazić sobie życie bez tej usługi – korzystam z niej na prawie każdym moim sprzęcie – na smartfonie z Androidem, na komputerze z Windowsem oraz na laptopie z Linuxem.

Warto przeczytać: Spotify może pochwalić się prawie 300 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie!

60 DNI KONTA PREMIUM W SPOTIFY

Standardowo nowi użytkownicy otrzymują miesiąc darmowego konta premium. Spotify postanowiło jednak przygotować specjalną promocję, dzięki której okres ten trwa dwa razy dłużej. Aby skorzystać z promocji należy wejść >>na tę stronę<<, zarejestrować się w usłudze i uruchomić dowolny plan subskrypcji z podaniem danych karty płatniczej lub PayPal. Po minięciu 60 dni usługa automatycznie pobierze środki z Waszego konta (standardowo 19,99 PLN). Aby tego uniknąć należy od razu anulować subskrypcję premium. Oferta trwa do 15 października 2020 roku.

spotify

Jak wynika z wyżej napisanej instrukcji, z promocji mogą skorzystać tylko i wyłącznie nowi użytkownicy Spotify. Domyślam się jednak, że znajdą się tacy użytkownicy tej usługi, którzy będą skłonni założyć nowe konto w celu skorzystania ze obniżki. Otóż samo nowe konto nie wystarczy – trzeba jeszcze wykorzystać inną kartę płatniczą, która nie była wcześniej używana do zapłacenia za usługi premium w Spotify. Nadać się do tego powinna karta wirtualna Revolut.

Korzystacie z usług streamingowych? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!