Spotify pozwoli na wygodne współtworzenie playlist ze znajomymi!

spotify

Spotify, dzięki swojemu oparciu o streaming, pozwala na korzystanie z wielu funkcji, między innymi takich, które wymagają kilku użytkowników. Co prawda, w serwisie znajdziemy możliwość obserwowania swoich znajomych, jednak brakuje jakiejś większej interakcji między nimi. To się jednak ma zmienić!

Z serwisów streamingowych korzystam nieprzerwanie od 2012 roku. Oczywiście mowa tu o Spotify, z którym przez tyle lat nie potrafiłem się rozstać. Mało tego, gdzieś od 2015 regularnie wykupuje konto premium. Ciężko mi jest wyobrazić sobie życie bez tej usługi – korzystam z niej na prawie każdym moim sprzęcie – na smartfonie z Androidem, na komputerze z Windowsem oraz na laptopie z Linuxem.

Warto przeczytać: Spotify wykorzysta podcasty, aby wejść na rynek telewizyjny

W Spotify będziesz mógł współtworzyć playlisty ze swoimi znajomymi!

Co prawda, już od jakiegoś czasu istnieje w Spotify możliwość udostępnienia playlisty do współtworzenia z innymi. Niestety, działa to niezbyt intuicyjnie i nowe piosenki może dodawać każdy użytkownik usługi. Na szczęście ma się to zmienić. Już niedługo będziemy mogli tworzyć playlisty ze swoimi znajomymi na Spotify. Przede wszystkim pojawi się specjalny przycisk, który pozwoli nam dodać znajomych do współtworzenia, a także usuwać niechciane osoby. Dodatkowo w nagłówku pojawią się zdjęcia profilowe osób pracujących nad daną playlistą.

Spotify pozwoli na wygodne współtworzenie playlist ze znajomymi!

Współtworzenie playlist może być bardzo ciekawą zabawą. Na przykład będzie można tworzyć listę piosenek z kolegą, który ma podobny gust muzyczny lub zbudować idealną składankę na imprezę. Można też zbierać ulubione utwory ze swoją drugą połówką. Cieszę się, że Spotify próbuje jakoś rozwijać swoją usługę, bowiem staje się ona coraz lepsza i lepsza.

Korzystacie ze Spotify? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!