Średniak z ekranem 144 Hz? Nubia Play może zaskoczyć nas wszystkich!

Średniak z ekranem 144 Hz? Nubia Play może zaskoczyć nas wszystkich!

Nubia stopniowo ujawnia kolejne informacje na temat swojej nadchodzącej nowości i tym samym robi wszystko, aby maksymalnie podgrzać atmosferę. Premiera Nubii Play odbędzie się już 21 kwietnia tego roku. Urządzenie to zapowiada się naprawdę ciekawie. Czym zatem będzie wyróżniać się na tle konkurencji? Przyjrzyjmy się mu bliżej!

Nowy król średniej półki na horyzoncie?

Do tej pory na temat Nubii Play wiedzieliśmy naprawdę niewiele. Wczoraj chińska firma poinformowała świat, że smartfon ten otrzyma baterię o pojemności 5100 mAh wspierającą szybkie ładowanie o mocy 30 W. Teraz postanowiono opublikować kolejne informacje na temat tego urządzenia. Przede wszystkim wiemy, że Nubia Play otrzyma Qualcomm Snapdragona 765G. Tym samym będzie to naprawdę mocny średniak, który bez wątpienia powinien sprostać większości młodych osób, a to właśnie do nich mają być skierowane nadchodzące nowości tej firmy. Oczywiście wykorzystanie SD 765 G sprawia, że smartfon ten będzie mógł łączyć się z sieciami nowej generacji.

Średniak z ekranem 144 Hz? Nubia Play może zaskoczyć nas wszystkich!

Na froncie Nubii Play znajdziemy ekran AMOLED z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych. Ciekawostką wydaje się to, że wyświetlacz ten będzie obsługiwać odświeżanie na poziomie 144 Hz. Wykorzystanie tego typu ekranów w średniakach będzie czymś nowym. I to może wystarczyć, aby nadchodząca nowość producenta z Państwa Środka wyróżniła się na tle konkurencji i cieszyła się sporą popularnością.

Zobacz także: Nubia prezentuje nowe logo oraz przedstawia plany na przyszłość

Na pleckach natomiast znajdą się cztery aparaty. Głównym będzie matryca 48 Mpix, a na temat dodatkowych oczek niestety nie poznaliśmy jakichkolwiek szczegółów. Nadal zagadką pozostaje kwestia tego, czy Nubia Play kiedykolwiek trafi na rynek europejski. Biorąc pod uwagę to, co wiemy już teraz sam z niecierpliwością wyczekuje premiery tego urządzenia. Miejmy nadzieję, że, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami samego producenta, sprzęt ten będzie oferować rewelacyjny stosunek ceny do możliwości. Pozostaje nam czekać do 21 kwietnia na oficjalną prezentację Nubii Play!

Co myślcie o Nubii Play? Czy waszym zdaniem ekran o odświeżaniu na poziomie 144 Hz jest czymś potrzebnym w smartfonach? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!