SteelSeries prezentuje swoje słuchawki inspirowane grą Cyberpunk 2077

SteelSeries prezentuje swoje słuchawki inspirowane grą Cyberpunk 2077

Do premiery najnowszej gry CD Projekt RED pozostało jeszcze trochę czasu, ale producenci elektroniki już teraz prezentują światu swoje urządzenia nawiązujące do Cyberpunka 2077. Widzieliśmy już kartę graficzną NVIDII oraz limitowaną edycję Xbox One X. Teraz czas na słuchawki od SteelSeries!

Nowe kolorystyki słuchawek SteelSeries wyglądają naprawdę ciekawie!

SteelSeries na swojej stronie chwali się tym, że jest oficjalnym partnerem zarówno Cyberpunka 2077 jak i samej firmy CD Projekt RED. Z tego też powodu producent ten postanowił zaprezentować światu nowe kolorystyki swoich słuchawek oraz akcesoria pozwalające na jeszcze większą personalizację. Zacznijmy jednak od samych słuchawek. SteelSeries przygotowało limitowaną kolorystykę modelu Arctis 1 Wireless i to zarówno w wersji przeznaczonej dla Xboxa jak i tej stworzonej z myślą o PlayStation 4, Nintendo Switch oraz PC. Obie wersje zostały wycenione na 585 zł i już teraz są dostępne na stronie producenta.

I przyznam szczerze, że mi do gustu zdecydowanie bardziej przypada wersje stworzona z myślą o PC, PS4 oraz Switchu. Połączenie czarnej obudowy z żółtymi nausznikami oraz mikrofonem naprawdę robi wrażenie i bez wątpienia wielu osobom, które wyczekują na premierę Cyberpunka 2077, przypadną one do gustu. Oprócz samych słuchawek SteelSeries wprowadza na rynek także trzy nowe kolorystyki Arctis Pro Booster Pack. Zestaw ten składa się z nakładek na pałąk oraz nauszniki. I oczywiście tutaj także widzimy nawiązanie do Cyberpunka 2077.

Zobacz także: Limitowana edycja Xbox One X nawiązująca do Cyberpunk 2077 wygląda naprawdę nieźle!

Akcesorium to kompatybilne jest jedynie z modelami Arctis Pro, Arctis Pro + GameDAC oraz Arctis Pro Wireless. Cena została ustalona na poziomie 155 zł i w chwili pisania tego artykułu nowe kolory Arctis Pro Booster Pack jeszcze nie są dostępne w sklepie producenta. Niemniej jednak mam wrażenie, że producenci elektroniki jeszcze niejednokrotnie nas zaskoczą swoimi nowościami nawiązującymi do nowej gry CD Projekt RED!

Co myślicie o nowych kolorystykach słuchawek SteelSeries? Czekacie na Cyberpunka 2077? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!