Stokrotka jak Żabka, zamienia płatki w walutę

Stokrotka
Sklep Stokrotka

Stokrotka wydała nową wersję aplikacji Nasza Stokrotka, która przynosi przelewanie płatków.

Nasza Stokrotka z przelewami płatków

Płatki to swego rodzaju punkty, które zbiera się w sklepach Stokrotka. Za każde 10 złotych dostaje się 1 płatek. Następnie płatki można wymienić na kupony, najczęściej obniżające koszt danego produktu. Jeszcze do niedawna wszystkie kupony kosztowały 20 płatków, ale od jakiegoś czasu mają one różne ceny. Możemy cenę obniżyć tak, że produkt kosztuje kilka lub kilkadziesiąt groszy, ale też niekiedy kilka złotych. Pomimo, że nie jest to zniżka 100% jak w Żabce, nadal jest to całkiem korzystne.

Nowa wersja aplikacji Nasza Stokrotka będzie przyjemna dla rodzin i znajomych, gdzie każdy ma swoje konto w Stokrotce, ale chcieliby łączyć swoje płatki. Otóż od teraz możemy wykonywać przelewy płatków na konto naszego znajomego. Przelew odbywa się na numer telefonu i wybieramy liczbę płatków, którą chcemy przelać. Następnie odbiorca musi ten przelew akceptować.

Możliwym jest także przelanie znaczków. Dla osób niezapoznanych, jest to starsza wersja programu lojalnościowego, gdzie za daną wydaną kwotę (20, 30 złotych) dostawało się znaczki, które wklejało się do albumu. Po osiągnięciu danej liczby znaczków, można było je wymienić na niemalże 100% zniżki na dany produkt rzeczowy lub na obniżenie ceny o parędziesiąt złotych. Od jakiegoś czasu, znaczki możemy też zbierać wirtualnie, w aplikacji.

Nasza Stokrotka powstała z myślą o możliwości robienia tańszych zakupów i ich łatwiejszego zaplanowania. Stale rozwijamy nasze rozwiązanie, proponując klientom atrakcyjne akcje promocyjne i dodając nowe, przydatne funkcjonalności. Wraz z uruchomieniem przelewów Płatków i Znaczków, oszczędzać można jeszcze więcej i szybciej.

Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki

Źródło: Stokrotka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!