Świąteczny poradnik zakupowy 2023 – Gry

Świąteczny poradnik zakupowy 2023 - Gry

Graczy pośród nas nie brakuje, dlatego dobrym pomysłem może być zaopatrzenie ich w nową grę na Święta. Mamy coś starszego w nowym wydaniu, trochę akcji, jazdy za kółkiem, a także wieloosobowej rozrywki na wspólnej kanapie. Rzućmy okiem na kilka propozycji, które mogą zainteresować gracza!

Resident Evil 4 (2023 Remake)

Remake 4 odsłony serii Resident Evil z 2005 roku to opowieść o odważnej akcji ratunkowej, która ma miejsce po 6 latach od czasu katastrowy biologicznej w Raccoon City. Zostajemy wysłani na ratunek porwanej córki prezydenta.

Resident Evil 4 (2023 Remake)

Cena:

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition

Polska produkcja studia CD PROJEKT RED w edycji Ultimate, która zawiera dodatek Phantom Liberty. Tego futurystycznego RPG-a nie trzeba chyba nikomu przedstawiać.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition

Ceny:

Gran Turismo 7

Najnowszy symulator wyścigowy po stronie niebieskich daje nam ponad 400 samochodów, ponad 90 torów wyścigowych, zmienne warunki pogodowe, różne tryby rozgrywki i wiele więcej!

Gran Turismo 7

Cena:

Forza Motorsport

Nowy symulator wyścigowy od Turn 10 Studios powrócił po 6 latach w reboocie serii. Zabawę zapewni nam ponad 500 samochodów, światowej klasy tory wyścigowe, zaawansowana fizyka i sztuczna inteligencja i wiele więcej!

Forza Motorsport

Cena:

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Niebezpieczna wyprawa, w której musimy odkryć prawdę, kryjącą się za kataklizmem, który wyrządził chaos w królestwie.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Ceny:

Lies of P

Ubrany w mroczną i majestatyczną stylistykę czasów Belle Époque soulslike, w którym wcielimy się w robotycznego Pinokia.

Lies of P

Ceny:

EA Sports WRC

Najnowszy symulator rajdowy spod rąk Codemasters i skrzydeł Electronic Arts, duchowy spadkobierca serii DiRT.

EA Sports WRC

Ceny:

Worms W.M.D

Stare dobre Wormsy, zawsze świetne na spotkania z rodziną czy znajomymi. Drużyny robaków wybijające się nawzajem w rozgrywce turowej przy użyciu dość nietypowego arsenału broni.

Worms W.M.D

Ceny:

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!