Szukacie niewielkiego smartfona? Poczekajcie na iPhone 12!

Szukacie niewielkiego smartfona? Poczekajcie na iPhone 12!

Obecnie na rynku dominują duże smartfony. Brakuje urządzeń w kompaktowych rozmiarach. Aktualnie w tej kategorii jestem w stanie wymienić tylko iPhone SE 2020, oraz nieco starszego Samsunga Galaxy S10e. Apple chyba rozumie, że nie każdy potrzebuje dużego ekranu i stara się jeszcze bardziej wypełnić tę niszę. iPhone 12 może dzięki temu okazać się niezłym hitem!

Duża moc w małej obudowie – tak zapowiada się nowy iPhone 12

Już 8 września odbędzie się konferencja Apple, na której światło dzienne ujrzą takie sprzęty jak chociażby nowe iPhone’y. Gigant z Cupertino szykuje coś, na co dotychczas czekało wiele osób, czyli małego i potężnego smartfona. Producent ten prawdopodobnie zauważył, że iPhone SE 2020 to prawdziwy hit, który pokazuje, iż fanów małych smartfonów nie brakuje. Lecz mimo, że nie jest to telefon z dolnej półki, to mogą znaleźć się osoby, którym najnowszy SE nie wystarczy. To właśnie dla nich skierowany będzie nadchodzący iPhone. Dlaczego? Okazuje się, że zarówno iPhone 12 oraz 12 Pro będą dostępne w dwóch rozmiarach. Tak wynika z przecieków z chińskiego Weibo. Widać też, że Apple pozostaje przy notchu.

  • iPhone 12:
    • 5.4 cala,
    • 6.1 cala.
  • iPhone 12 Pro:
    • 6.1 cala,
    • 6.8 cala.
iPhone 12 12 Pro ekran
fot. Weibo

Wydaję mi się, że mały telefon, mocniejszy niż iPhone SE 2020, będzie znikał ze sklepowych półek niczym świeże bułeczki. Dzisiejszy rynek urządzeń mobilnych potrzebuje małych smartfonów, bo jest zdecydowanie przepełniony ogromnymi patelniami. To właśnie może zapewnić nam iPhone 12. Posiadacze mniejszych dłoni, niezależnie czy to płci męskiej, żeńskiej, czy jakiejkolwiek innej, będą na pewno zadowoleni.

Zobacz też: Mapy Apple zasugerują nam domową kwarantannę po odbytej podróży!

Tak naprawdę, to dla każdego znajdzie się coś dobrego dzięki takiemu podziałowi. iPhone 12 Pro będzie dostępny także w znacznie większej wersji, albowiem 6.8 cala to naprawdę sporo. Jestem ciekaw bardzo tego, czy Apple znów uda im się zapoczątkować modę, tak jak choćby z notchem. Czy małe smartfony powrócą do łask? Czy dzięki Apple w sklepach znajdziemy więcej kompaktowych urządzeń? Mam szczerą nadzieję, że tak się stanie, bo moim zdaniem na rynku mobilnym panuje aktualnie nuda. Możecie nazwać mnie boomerem, ale kurde, kiedyś to byli smartfony…

Czekacie na premierę nowych iPhone’ów? Są tutaj fani małych smartfonów? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!