Taki ma być OnePlus Nord 2T! Jak się Wam podoba?

OnePlus Nord 2
OnePlus Nord 2

Linia OnePlus Nord na dobre wpisała się w historię smartfonów. Jak się okazuje, gigant pracuje nad OnePlusem Nord 2T. Co zaoferuje i jak ma wyglądać?

OnePlus Nord 2T – właśnie taki ma być

Jak wynika z najnowszych przecieków, już niedługo możemy oczekiwać premiery smartfona o nazwie OnePlus Nord 2T. Jest to bardzo ciekawe, bowiem raczej producent nie wypuszczał polepszonych wersji najważniejszych smartfonów z linii Nord. Jak przyjrzymy się renderom, to zauważamy, że Nord 2T ma być podobny zarówno do Norda 2, jaki OnePlusa 9.

OnePlus Nord 2T
(fot. Digital Chat Station)

Specyfikacja ma być bliska do tej z Norda 2, ale nieco ulepszona. Układem ma być MediaTek Dimensity 1300 (w Nord 2: Dimensity 1200 AI). Do tego całość ma zasilać ogniwo 4500 mAh z obsługą szybkiego ładowania o mocy 80 W. Obraz wyświetlimy na ekranie 6,43″ OLED z częstotliwością odświeżania na poziomie 90 Hz. Zdjęcia zrobimy główną matrycą Sony IMX766.

OnePlus Nord 2T
(fot. Digital Chat Station)

Jak wynika z informacji, mamy też mieć 8 lub 12 GB RAM, a także 128 lub 256 GB pamięci wbudowanej na dane. No i przechodząc do kwestii systemu, to oczywiście mamy dostać Androida 12 z nakładką producenta Oxygen OS 12. Podobno premiera ma odbyć się jeszcze w maju.

Źródło: Android Police

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!