Tego jeszcze nie było! Ładowanie 200W w nowym Xiaomi…

xiaomi

Od ostatnich dwóch lat, producenci coraz to bardziej prześcigają się w technologiach szybkiego ładowania. Według ostatnich przecieków, jeden z pionierów rynkowych w tej kategorii przygotowuje jeszcze mocniejsze i szybsze ładowanie.

Już niebawem!

Jak donosi portal Gizmochina, nowy smartfon wspierający tą technologię pojawi się już w drugiej połowie bieżącego roku. Pozwoli ona na ultra szybkie uzupełnianie ogniwa smartfona. Tak – jeszcze szybciej! Na ten moment, urządzenie jest w fazie testów i dopracowywania. Trudno nam określić co to za model – być może szykuje się wielki powrót serii Mi MIX… Niewiadomo.

Tego jeszcze nie było! Ładowanie 200W w nowym Xiaomi...

Według kolejnych przecieków, nie jest to urządzenie z gatunku Ultra. Może to oznaczać, że nie przewyższy reszty wydajnością. Tutaj, widocznie chcą pokazać się liczbami – pytanie czy się to opłaci… Warto również dodać, że 200W nie będzie dostarczane kablem – jest to suma wszystkich wartości. Prawdopodobne jest to, że otrzymamy 130 watowe ładowanie przewodowe, 55 – watowe ładowanie indukcyjne i 15 watowe ładowanie zwrotne. Nie są to potwierdzone wartości, a tylko i wyłącznie spekulacje.

To, że producent pracuje nad taką technologią nie jest w żaden sposób zaskakujące. Niedawno zaprezentowany flagowiec Mi11 (którego recenzję możecie już u nas przeczytać), wspiera konwencjonalne ładowanie na poziomie 115W. Kolejnym przykładem jest Mi 10 Ultra, który wspiera 120W po kablu, 55 indukcyjne i 10 zwrotnie.

Na ten moment, pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie i zaprezentowanie tej nowej technologii ze strony Xiaomi. Które urządzenie wesprze ultra szybkie ładowanie? Z pewnością dowiemy się już niebawem!

Korzystacie z szybkiego ładowania? Przydałoby się Wam jeszcze szybsze? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!