Przydatna rzecz. Telefon Google automatycznie nagra rozmowy z nieznanymi numerami

honor 20 pro

Całkiem możliwe, że z aplikacją Telefon Google zdążyliście się już zapoznać, bowiem od jakiegoś czasu jest ona instalowana na smartfonach Xiaomi. W skrócie, jest to aplikacja-dialer, która pozwala nam wykonywać połączenia telefoniczne. Jak się okazuje, program ma automatycznie nagrywać rozmowy z numerami, które nie znajdują się na naszej liście kontaktów.

Dzwoni do Ciebie ktoś obcy? Telefon automatycznie nagra rozmowę

Jak się okazuje, najnowsza funkcja w aplikacji Telefon Google może okazać się bardzo przydatna. Otóż kiedy do nas zadzwoni nieznany numer, to program automatycznie uruchomi nagrywanie. Aby funkcjonalność działała, należy ją uruchomić w ustawieniach aplikacji.

Niestety, nie jest ona u mnie dostępna i nie wiem kiedy będzie. Mało tego, jest ona zablokowana regionalnie, a więc bardzo możliwe, że nie będziemy mogli z niej skorzystać. Jak jednak wiecie, taki dodatek mógłby okazać się naprawdę przydatny. Póki co, funkcja jest dostępna w Indiach.

Warto dodać, że w nowych smartfonach Xiaomi z Telefon Google nagrywanie rozmów nie jest dostępne. Co ciekawe, w starszych sprzętach, które miały oryginalny dialer od Xiaomi, nagrywanie było możliwe.

Źródło: Android Police

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!