Telegram z kolejną aktualizacją! Co nowego dodano?

Telegram z kolejną aktualizacją! Co nowego dodano?

Telegram to niezwykle funkcjonalny komunikator internetowy, jednak twórcy nadal dodają bardzo ciekawe nowości. Najnowsza aktualizacja wprowadza drobne, ale przydatne usprawnienia.

Telegram od ponad dwóch lat jest moim głównym komunikatorem internetowym. Już na długie miesiące przed jego zainstalowaniem słyszałem o nim same pozytywy, aż w końcu zdecydowałem się go pobrać. Telegram jest z nami już od ponad siedmiu lat i ciągle jest rozbudowywany o kolejne dodatki, a zaledwie kilkanaście dni temu nasi tłumacze poinformowali, że z Telegrama możemy korzystać w pełni po polsku!

Telegram z kolejną aktualizacją!

Pierwszą i chyba największą nowością jest coś o czym pisałem już kilka dni temu. Mianowicie chodzi tutaj o możliwość przypinania wielu wiadomości i to w każdym czacie – nawet w rozmowach prywatnych. Jest to funkcja, której mi bardzo brakowało i cieszę się, że deweloperzy ją dodali. Dodatkowo ulepszono dodatek “Lokalizacja na żywo”, który od teraz powiadomi nas o tym, że nasi znajomi są w pobliżu nas.

Wysyłając kilka piosenek jednocześnie Telegram automatycznie przerobi je w wygodną listę odtwarzania. Otwarcie jednej z piosenek spowoduje umieszczenie ich wszystkich w kolejce we wbudowanym odtwarzaczu multimedialnym Telegrama.

Telegram z kolejną aktualizacją! Co nowego dodano?

Zadowoleni powinni być również administratorzy grup. Nie tak dawno temu wprowadzone komentarze do postów otworzyły pewne furtki do kolejnych statystyk. Dlatego też administratorzy mogą sprawdzić statystyki poszczególnych postów na swoim kanale. Warto wspomnieć o nowych, płynniejszych animacjach oraz o edycji zdjęć już wysłanych (bez potrzeby ich pobierania, a następnie ich ponownego wysyłania).

Oczywiście nie zabrakło nowych animowanych emoji, a także specjalnego dodatku – jackpot. Wysyłając specjalną emotikonę uruchomimy maszynę, która losuje przeróżne obrazki i jeśli wylosujemy 3 takie same, to wygrywamy.

Korzystacie z Telegrama? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!