Tańszy Telegram Premium? To jest już możliwe!

Telegram Premium w iPadOS
Telegram Premium w iPadOS

Kilka dni temu weszła subskrypcja Premium w Telegramie, która wnosi wiele dodatków, ale też sporo kosztuje. Da się jednak dokonać ciut tańszego zakupu.

Telegram Premium w wersji Direct kosztuje mniej

Telegram w wersji premium pojawił się kilka dni temu. Cena w Polsce do samego końca stała pod znakiem zapytania, jednak finalnie wynosi ona 26,99 PLN. Jest jednak pewne ale. Otóż ten koszt dotyczy Telegrama na iOS oraz Telegrama na Androida w wersji ze Sklepu Google Play.

A Telegram na Androidzie jest oficjalnie dostępny dwojako. Otóż możemy pobrać jeszcze wersję Direct prosto ze strony Telegrama. I to jest właśnie ciekawe, bowiem w Telegramie Direct koszt premium jest sporo niższy, a dokładnie wynosi 18,99 PLN.

Tak, kupując premium w Telegramie Direct (z wykorzystaniem bota @PremiumBot) płacimy mniej. Tam właśnie cena jest niższa o te kilka złotych, przez co subskrypcja staje się znacznie korzystniejsza.

A co daje Telegram Premium? Przede wszystkim podwaja limity. Chociażby możemy wysyłać pliki o wadze do 4 GB czy przypiąć do 10 czatów. Jest też opcja skorzystania z przerobienia wiadomości głosowych na tekst. Więcej dowiecie się z tego >>wpisu<<.

Źródło: Własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!