Telegram Premium znacznie potaniało! Nareszcie opłaca się kupić

Telegram
Telegram Web

Jak się okazuje, twórcy Telegrama postanowili obniżyć cenę subskrypcji Premium. Teraz w końcu jest ona całkiem dobra.

Telegram Premium do kupienia znacznie taniej

Telegram Premium zadebiutował w czerwcu i wtedy też została przedstawiona cena 26,99 PLN. Była ona wyjątkowo wysoka i obowiązywała w Telegramie pobranym z App Store oraz z Google Play Store. Chcąc jednak zapłacić na PC, Web lub w wersji na Androida ze strony internetowej, mogliśmy wydać mniej, bo 18,99 PLN. Było to zauważalnie mniej, ale nadal po prostu dużo – tym bardziej, że darmowy Telegram daje ogromne możliwości, a udogodnienia premium nie są jakieś znaczące.

Ale jak się okazuje, od ostatniej aktualizacji cena jest znacznie mniejsza. Teraz wynosi ona 9,99 PLN. Co równie ważne, ta sama cena obowiązuje we wszystkich odsłonach Telegrama – również w tej pobranej z Apple App Store oraz ze Sklepu Google Play.

Telegram Premium taniej
Aktualna cena

Warto jednak dodać, że lepiej zakupić premium za pomocą bota (t.me/PremiumBot), bowiem wtedy prowizji nie pobiera ani Google, ani Apple.

Z tego co też udało mi się ustalić, to wcześniejsi subskrybenci – Ci co zapłacili większą kwotę – od następnego okresu rozliczeniowego zapłacą 9,99. A przynajmniej dotyczy to subskrypcji zakupionej w bocie.

Telegram zapłacony

A co daje Telegram Premium? Głównie podwaja limity – chociażby możemy wysyłać pliki o wadze do 4 GB czy przypiąć do 10 czatów. Jest też opcja skorzystania z przerobienia wiadomości głosowych na tekst. Ostatnia aktualizacja skupiła się głównie na dodatkach premium. Więcej dowiecie się z tego >>wpisu<<.

Źródło: Własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!