Telegram Web zaktualizowany! Jest obsługa konta Premium

Telegram
Telegram w przeglądarce internetowej

Jeszcze jakiś czas temu webowy Telegram był naprawdę kiepski. Dawał dostęp do wiadomości, ale w mało wygodnej formie. Jednak to już przeszłość, bowiem od długich kilkunastu miesięcy rozwijają się nowi klienci, którzy działają świetnie. A Telegram Web Z właśnie wprowadził wiele nowości.

Telegram Web Z z aktualizacją do 1.49

Web Z to jedna z dwóch najpopularniejszych odmian Telegrama Web. To właśnie ta edycja została zaktualizowana do wersji 1.49. Co takiego wprowadzono?

Przede wszystkim obsługę Telegram Premium. Ten klient nie tylko pozwala korzystać z udogodnień wersji płatnej, ale też oferuje wykupienie subskrypcji. Ta kosztuje 18,99 PLN, czyli mniej niż w Telegramie ze Sklepu Google Play czy Apple App Store. Ponadto w wyświetlaczu multimediów możemy korzystać z gestów touchpada. Ankiety natomiast teraz powinny działać.

Telegram Web z premium

Twórcy chwalą się też wieloma usprawnieniami wydajności i działania. Dodano także skrót klawiaturowy obsługiwany na macOS, a jeśli w naszej przeglądarce jest wyłączona obsługa JavaScript, to dostaniemy powiadomienie. Naprawiono też błędy z rozmowami głosowymi, multimediami czy z archiwum.

Finalnie Telegram Web Z staje się niezwykle wygodnym klientem tego komunikatora. Właśnie sobie go włączyłem i działa on naprawdę szybko i przyjemnie. Gdybym nie mógł korzystać z wersji desktopowej to spokojnie byłbym w stanie wykorzystywać przeglądarkową.

Źródło: Telegram Web Z

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!