Telegram Web ze świetnym ułatwieniem. Podniesie produktywność

Telegram web

Telegram to komunikator internetowy, do którego mamy dostęp z poziomu wielu urządzeń i aplikacji. Od jakiegoś czasu dynamicznie rozwijają się wersje webowe. I jak się okazuje, jedna z nich zyskała bardzo wygodną funkcję.

Telegram WebK z obsługą pracy na wielu kartach

Telegram WebK to jedna z dwóch (mamy jeszcze WebZ) najpopularniejszych i ciągle rozwijanych wersji webowych komunikatora. I właśnie ta edycja w aktualizacji 1.5 wprowadza coś, czego nie ma żaden inny klient, a jest to praca na wielu kartach.

Tak, w tym momencie możemy uruchomić Telegrama WebK w wielu kartach w przeglądarce. Mało tego, te karty się ze sobą dogadują i zmiany dokonane w jednej z kart od razu są widzialne w drugiej. Możemy to zauważyć ciągle wysyłając nowe wiadomości czy zmieniając motyw. To bardzo wygodne udogodnienie.

Wystarczy, że na dany czat naciśniemy środkowym przyciskiem myszy (czyli kółkiem) lub skrótem Ctrl + LPM. Wtedy dany czat uruchomi się w nowej karcie w przeglądarce. Muszę jednak zaznaczyć, że dodatek ten nie działa w przeglądarce Safari. Twórca radzi przejście na inny program. Sam przetestowałem to w Firefoxie i wszystko działa bardzo dobrze. Funkcja ta powinna znacznie podnieść produktywność i wygodę pracy wewnątrz komunikatora.

Telegram WebK
Wiele kart z Telegramem WebK

Telegram WebK V1.5.0 to także animowane symbole zastępcze podczas ładowania listy czatów, przeprojektowane menu z nowymi efektami rozmycia czy kolorowe podglądy odpowiedzi. Poprawiono także błędy związane z nieprawidłowymi wartościami nieprzeczytanych wiadomości, błędy wizualne w polach zastępczych czy z brakiem możliwości oznaczania wiadomości jako przeczytane.

Telegram WebK jest dostępny z poziomu niemalże każdego urządzenia z przeglądarką internetową. Dotyczy to także smartfonów i tabletów.

Źródło: Telegram WebK

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!