Telegram z aktualizacją! Komunikator wykorzystasz jako… telewizję internetową

Telegram

Telegram pojawił się 8 lat temu, więc z tej okazji mamy aktualizację do wersji 8.0! Wnosi ona sporo poprawek, które ułatwiają korzystanie z komunikatora internetowego.

Telegram może być Twoją telewizją – dzięki nieograniczonym transmisjom na żywo

Ostatnia aktualizacja Telegrama sprawiła, że do rozmów wideo dołączyć mogło 1000 osób. Teraz tę liczbę znacznie rozszerzono. Znacznie, bo aż do nieskończoności! Serio, teoretycznie naszą transmisję może oglądać każdy człowiek na Ziemi. To też sprawia, że komunikator możemy wykorzystać jako radio lub telewizję internetową. W końcu sam Telegram twierdzi: “Moc do prowadzenia własnej stacji telewizyjnej jest tutaj, w Twojej kieszeni”.

Ponadto poprawiono opcję przekazywania wiadomości. Możemy chociażby ukryć nazwę osoby, której wiadomość podajemy dalej lub podpisy multimediów.

Natomiast kanały jeden-do-wielu często wykorzystywane są do poznawania różnych newsów, co też sprawiło, że twórcy postanowili pomóc nam przeskakiwać między kanałami. Co ważne, funkcja ta reaguje na stworzone foldery i zarchiwizowane czaty.

Usprawniono także galerię naklejek, w tym dodano listę aktualnie najpopularniejszych. Ponadto tak jak jest status “Osoba X pisze…”, to gdy ktoś wybiera naklejkę, to pojawi się napis “Osoba X wybiera naklejkę…”. Dodano także licznik nieprzeczytanych komentarzy oraz nowe animowane emoji.

Jak widać, Telegram ciągle daje nam coraz większe możliwości. Tworzenie transmisji na żywo bez limitu liczby uczestników jest imponującym elementem. Nic dziwnego, że doszło do zdobycia okrągłego rekordu.

Źródło: Telegram

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!