Telewizor Honor będzie miał 55 cali i pojawi się już niedługo!

huawei honor tv
Czy właśnie tak będzie wyglądać telewizor Huawei?

Pierwsze informacje dotyczące telewizorów Huawei oraz Honor pojawiły się w sieci już na początku lutego tego roku. Wtedy plotki mówiły, że pierwsze urządzenie ma pojawić się już w kwietniu i wszystko wskazuje na to, że informacja ta okaże się faktem!

55-calowy telewizor od Honor

Telewizory firmy-córki Huawei maja podbić serca wszystkich ludzi młodych oraz tych, którzy chcą na sprzęt tego typu przeznaczyć zbyt dużych pieniędzy. Tym samym sprzęt ten może być realną konkurencją dla telewizorów Xiaomi, (mających zadebiutować w Polsce jeszcze w tym roku) które celują w podobny segment rynku. Huawei zatrudnił niespełna 300 osób, które mają pracować i dopracować od perfekcji nadchodzące nowości obu firm. W pierwszej kolejności do sprzedaży ma trafić 55-calowy telewizor z logo Honor. Na tą chwilę ciężko stwierdzić jakie dokładnie parametry będzie mieć ten sprzęt, ale myślę, że możemy spodziewać się rozdzielczości 4K oraz wsparcia HDR.

Honor

Bez wątpienia nie zabraknie także sztucznej inteligencji. Huawei nadal pracuje nad własnym asystentem głosowym wykorzystującym AI. Bardzo możliwe, że ten zadebiutuje razem z pierwszym telewizorem firmy Honor. Jeśli gigantowi z Państwa Środka nie uda się jednak skończyć asystenta na czas to najprawdopodobniej urządzenia otrzymają wsparcie Asystenta Google lub Alexy Amazonu. Dla wielu użytkowników brak inteligentnego asystenta w telewizorach jest czymś całkowicie skreślające ten sprzęt.

Zobacz też: Huawei i Honor będą miały w tym roku swoje telewizory!

Telewizor Honor powinien zadebiutować także w Europie, a co za tym idzie i w naszym kraju. Cena nadal pozostaje zagadką, ale znając politykę chińskiego producenta te nie powinny być zbyt wygórowane i najprawdopodobniej zdecydowanie niższe niż w przypadku sprzętów konkurencji. Tym samym Honor, a następnie Huawei mogą odnieść ogromny sukces sprzedażowy nie tylko na rynku smartfonów, ale także telewizorów. Już niedługo w sieci powinny pojawić się kolejne informacje na ich temat!

Czekacie na premierę pierwszego telewizora firmy Honor? Co waszym zdaniem powinno posiadać to urządzenie aby wyróżnić się na rynku? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!