Chcesz obejrzeć The Batman? Poczekaj do 19 kwietnia – o ile masz HBO Max

the batman

The Batman to już od kilkunastu dni bardzo głośny film, na który wybiera się do kina wiele osób. A co jeśli Wam powiem, że warto z obejrzeniem poczekać jeszcze kilka dni?

The Batman ma trafić na HBO Max i to jeszcze w kwietniu

Najnowszy film The Batman cieszy się ogromną popularnością i wysokimi ocenami – na platformie Filmweb oceniono go na 7,8/10. To naprawdę mocna nota. Premiera odbyła się 4 marca i od tamtej pory mroczna odmiana Roberta Pattinsona zaczyna zdobywać nawet memy. Sam jestem fanem poprzedniej trylogii Batmana i próbuje znaleźć czas, aby wybrać się na seans do kina. Ale możliwe, że nie będę musiał iść…

Otóż na serwisie HBO ktoś musiał omyłkowo udostępnić informacje mówiące, że już 19 kwietnia The Batman (2022) trafi na platformę HBO Max. Natomiast kilka dni później, 23 kwietnia, będzie on dostępny na HBO. Informacja o tych terminach szybko zniknęła z serwisu, ale jak wiemy – w internecie nic nie ginie.

hbo max
(fot. HBO)

Warto dodać, że że do końca marca trwa promocja, w ramach której możemy zakupić miesiąc subskrypcji HBO Max za 19,99 zł. To w zasadzie mniej niż cena biletu kinowego…

Najnowsze informacje nie powinny nas dziwić, bowiem są one zgodne z pierwotnymi założeniami. Otóż jak już początkowo informowano, hity Warner Bros. mają znajdować się na platformach streamingowych około 45 dni po premierze kinowej. To by się zgadzało, bowiem polska premiera Batmana odbyła się na początku marca.

Źródło: ppe.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!