The Batman już dostępny w HBO Max!

Batman HBO Max

Zgodnie z oczekiwaniami, najnowszy hit kinowy pojawił się już w usłudze VOD HBO Max!

The Batman (2022) to zdecydowanie udany film ze stajni DC Comics. Od razu po premierze dzieło cieszyło się niezwykle dobrymi opiniami, a w serwisie FilmWeb ocena to aż 7,7/10. To naprawdę potężna nota. Sam na ten film chciałem wybrać się do kina, jednak brakowało mi czasu. Aż w końcu dowiedziałem się, że produkcja trafi na platformę HBO Max! 11 kwietnia informacja została oficjalnie potwierdzona.

the batman

The Batman (2022) dostępny w HBO Max!

Mamy już 18 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny) i to właśnie dzisiaj nowy The Batman miał wylądować na platformie HBO Max. I tak właśnie się stało. Po zalogowaniu na konto, film pojawił mi się zaraz na głównej stronie i nie musiałem go szukać.

Nie obyło się jednak bez problemów. Znalazłem co najmniej kilka tweetów, w których to narzekano na platformę i jej działanie. Błąd wygląda tak, jakby tego filmu nie było w bibliotece, a przecież jest normalnie dostępny.

Mi na szczęście udało się uruchomić film w przeglądarce Firefox na systemie Fedora Linux. Jednakże na początku seansu była dosyć niska jakość obrazu. Z czasem jednak poprawiła się, a komfort oglądania wzrósł.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!