Oficjalnie: The Batman w HBO Max już za kilka dni!

the batman

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że nowy hit kinowy The Batman może pojawić się lada moment na platformie HBO Max. Jak się okazuje, te informacje właśnie zostały potwierdzone!

The Batman (2022) oficjalnie w HBO Max już za tydzień!

Najnowszy The Batman (2022) cieszy się świetnymi opiniami. Na platformie Filmweb oceniono go na 7,8/10, co jest naprawdę mocną notą. Premiera odbyła się 4 marca i od tamtej pory mroczna odmiana Roberta Pattinsona zaczyna zdobywać nawet memy. Sam, jako fan DC i trylogii Batmana chciałem iść do kina na ten hit, jednak jakoś zabrakło mi i chęci, i czasu.

Jednak w połowie marca pojawiła się informacja mówiąca, że The Batman ma trafić na platformę HBO Max w kwietniu. Warto tutaj dodać, że HBO Max oficjalnie wystartowało w Polsce 8 marca i do końca poprzedniego miesiąca mogliśmy subskrypcję wykupić za niecałe 20 złotych. Dzisiaj to jest już 29,99 zł za miesiąc. W zasadzie cena miesiąca abonamentu to równowartość jednego biletu do kina…

Dzisiaj natomiast HBO Max Polska oficjalnie potwierdziło tę informację. Mało tego, film The Batman pojawi się na platformie szybciej niż zakładaliśmy, bo już 18 kwietnia (myśleliśmy, że będzie 19). Tak, już za tydzień (to jest Poniedziałek Wielkanocny) będziemy mogli legalnie obejrzeć najnowszy kinowy hit w swoim własnym domu.

Myślę, że warto było wykupić subskrypcję choćby na ten jeden miesiąc, aby obejrzeć sobie najnowszego Batmana w domowym zaciszu. Tym bardziej w cenie promocyjnej 19,99 PLN, bowiem jest to mniej niż jeden bilet do kina.

Źródło: @hbomaxpolska

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!