The Sims 4 wprowadza aktualizację dla niemowlaków!

The Sims 4 wprowadza aktualizację dla niemowlaków!
Źródło: ea.com

Popularna gra, którą można nazwać symulatorem życia, czyli Sims, doczeka się nowej aktualizacji, która pozwoli na tworzenie avatarów niemowlaków i większą interakcję z nimi.

Więcej możliwości

The Sims jest niemałym fenomenem w świecie gier, który trwa nieprzerwanie od kilkunastu lat. W ostatnim czasie gra przeszła spore zmiany, stając się free-to-play. Niestety w tej wersji do rąk graczy została przekazana jedynie podstawowa wersja gry, bez żadnych dodatków. Nie jest tajemnicą, że to one stały się jedna z najsilniejszych strony całej serii. W The Sims 4 jest ich już tak dużo, że trudno zdecydować się tylko na jedną. Niestety, każdy z tych dodatków musi być opłacony osobno. Kolejna aktualizacja może być jednak tego warta, ponieważ twórcy proponują zarządzenie avatarami niemowlaków.

W świecie pieluch

We wcześniejszych odsłonach The Sims można było już zetknąć się już z niemowlakami, ale każdy zapalony gracz doskonale pamięta, jak szybko zmieniło się to w serię wydarzeń podszytych bardzo czarnym humorem. W tej chwili niemowlaki są zupełnie pozbawione możliwości edycji i prowadzenia zaawansowanych interakcji. Nowa aktualizacja ma dać graczom możliwość personalizacji całego wyglądu niemowlaka, od zębów, przez fryzurę, po kolor oczu. Co więcej, jeśli odezwie się w Was instynkt rodzicielski, będziecie mieć możliwość karmienia piersią. Urządzanie pokoju dziecięcego również stanie się o wiele łatwiejsze, ponieważ pojawi się dodatkowy pakiet mebli i rzeczy pomocnych w opiece nad dzieckiem. Nowy pakiet pojawi się już 14 marca.

Źródło: android.com.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!