“The Waterdrop” od VIVO zadebiutuje jako VIVO APEX 2019

VIVO

Dziś niektóre plotki dotyczącyce tajemniczego urządzenia VIVO nazwanego “The Waterdrop” zostały potwierdzone przez samego producenta z Państwa Środka. Już 24 stycznia zobaczymy VIVO APEX 2019!

Nowość VIVO ma zdeklasować konkurencję

O “The Waterdrop” pisaliśmy już niejednokrotnie. Sama data premiery nie była tajemnicą, ponieważ sama chińska firma opublikowała w serwisie Weibo plakat zapowiadający to wydarzenie, ale pozostałe informacje były jedynie plotkami, które nie koniecznie musiały odnaleźć swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Teraz firma VIVO, publikując kolejny plakat mający skierować wzrok potencjalnych klientów i fanów marki w stronę nadchodzącego urządzenia, zdradziła nam nazwa tegorocznego flagowca. “The Waterdrop” trafi na rynek jako VIVO APEX 2019, a co za tym idzie będzie to bezpośredni następca Vivo APEX.

vivo apex 2019

Co wiemy na temat tego smartfona? Tak naprawdę bardzo niewiele. Sama bryła urządzenia ma być wykonana z jednego kawałka materiału (najprawdopodobniej szkła). Nie mamy dostrzec jakichkolwiek łączeń pomiędzy ekranem, ramką boczną i pleckami. To może sprawić, że VIVO APEX 2019 będzie jednym z najciekawiej wyglądających smartfonów w tym roku. Producent z Państwa Środka już niejednokrotnie udowodnił nam, że chce tworzyć coś co wyróżni się na rynku zdominowanym przez klony i kopie. Jednocześnie coraz częściej pojawiają się głosy o braku jakichkolwiek portów. Tym samym cała komunikacja i wymiana plików odbywałaby się bezprzewodowo. Wydaje mi się jednak, że VIVO nie pójdzie aż tak daleko. Użytkownicy są przyzwyczajeni do kabli i nagłe zrezygnowanie z nich może nie być takie proste.

Zobacz też: Vivo NEX 2 zaprezentowany jako Vivo NEX Dual Display!

Pełna specyfikacja urządzenia także pozostaje tajemnicą. Za wydajność powinien odpowiadać Qualcomm Snapdragon 855. Jednostka ta będzie wspierana przez grafikę Adreno 640. VIVO APEX 2019 powinien otrzymać 6 GB, 8 GB lub nawet 12 GB RAM-u. Nie powinno zabraknąć także czytnika linii papilarnych zintegrowanego z ekranem. Niewykluczone, że skaner ten będzie podobny do rozwiązania zaprezentowanego niedawno przez OPPO, a co za tym idzie samo miejsce, w którym będziemy mogli przyłożyć palec będzie znacznie większe niż w smartfonach konkurencji. I to tak naprawdę wszystko co wiemy na jego temat. Chińskiej firmie udaje się utrzymać wszystko w tajemnicy i ciężko doszukać się jakichkolwiek przecieków na temat ich nadchodzącego flagowca. Wszystko stanie się jasne już 24 stycznia. Miejmy nadzieję, że VIVO posiada jakiegoś asa w rękawie, którym zaskoczy nas wszystkich.

Czekacie na premierę VIVO APEX 2019? Czego oczekujecie po tym urządzeniu? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!