Strona główna Producenci Vivo Vivo szykuje nie lada nowości w nadchodzących modelach NEX

Vivo szykuje nie lada nowości w nadchodzących modelach NEX

-

Odważnie, przyznaję to już na początku. Zapewne już po tytule zastanawialiście się, co takiego może być nowego? Wydaje mi się, że uda się was zaskoczyć. Wskazuje na to Vivo i ich konkretne plany. Tyczy się to prawdopodobnie serii Vivo NEX, zarówno modelu oznaczonego „2”, jak i tego z „3” w nazwie. Ten pierwszy nie zaskoczy szybkim ładowaniem 44 W tak, jak przedni panel w „trójce”, który będzie wypełniał „ponad 100 % ekranu”. No i jak, zaskoczeni? 

Wycieki źródłem informacji

Skoro o wyciekach mowa, to nie dziwi obecność @IceUniverse w tym temacie. Dostarcza nie raz i nie dwa konkretnych informacji, więc zaufajmy mu i tym razem. Ciężko tak normalnie opisać to, co chce się przekazać w tym momencie. Mówimy tu o dwóch modelach, które mają wnieść coś nowego na rynek.

Pierwszą nowinką jest szybkie ładowanie od Vivo. Tak, znów to ładowanie. Jednak tym razem mówi się o 44 W! Nieco więcej, niż jeszcze do niedawna ogłaszane szybkie ładowanie 18 W – jest różnica zdecydowana? Ciekawe, jak wyjdzie to z czasem ładowania telefonu, może niedługo dojdziemy do 15 minut na 100 %? Uzyskanie certyfikatu 3C świadczy o tym, że telefon może być bliżej niż dalej. Warto pamiętać, że do najmocniejszych nieco brakuje, jednak i tak według mnie, jest to dobra propozycja.

Vivo NEX 2

Teraz pora na „truskawkę na torcie”, jakby to powiedział pan Tomasz Hajto. Jest nią zakrzywiony ekran i cały przedni panel w prawdopodobnie Vivo NEX 3. Na myśl pewnie przychodzi wam Samsung i jego ekrany AMOLED, które są konkretnie zaokrąglone. Jednak tym razem to coś więcej. Żaden model Samsunga nie prezentuje tego, co może będzie oferował NEX 3. Zapowiada się telefon owinięty w ekranie. Co za tym idzie, będzie pierwszy ekran w stu procentach wypełniony ekranem? A może nawet więcej, niż 100 %? Mówi się o wyjątkowej konstrukcji, która może przebić wszystkie dotychczasowe bezramkowce.

Vivo NEX 3

Warto zobaczyć: Vivo NEX 2 z odczepianym aparatem?

Niestety na ten moment dużo więcej na ten temat nie wiemy. Co gorsze, nie wiadomo, kiedy telefon może się pojawić. Optymizmem może napawać fakt, że robi się o nim coraz głośniej, a im głośniej, tym bliżej premiery. Jednak nie oczekiwałbym jej zbyt prędko.

Kiedy doczekamy się prawdziwego bezramkowca?

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej