vivo zapowiada kolejną premierę. Tym razem będą to słuchawki TWS

vivo zapowiada kolejną premierę. Tym razem będą to słuchawki TWS

Chiński producent zapowiedział premierę nowego smartfona na 20 września tego roku. Później na rynek trafi także vivo NEX 3, ale to nie jedyne nowości chińskiego producenta. Teraz w sieci pojawiły się informacje dotyczące całkowicie bezprzewodowych słuchawek tej firmy. Co o nich wiemy?

vivo TWS Earphones

Całkowicie bezprzewodowe słuchawki czyli te nie posiadające jakiegokolwiek kabla łączącego dwie kopułki stają się coraz to popularniejsze na całym świecie. Producenci to dostrzegają i praktycznie w portfolio każdej z firm znajdziemy przynajmniej jedno urządzenie tego typu. Teraz premierę własnych słuchawek TWS zapowiedziała firma vivo. Co ciekawe sprzęt ten nie zostanie zaprezentowany z vivo V17 Pro czyli 20 września, a 4 dni szybciej czyli 16 września tego roku. Premiera będzie mieć miejsce oczywiście w Chinach, a o dostępności na rynku globalnym nie wiemy tak naprawdę nic.

Tym co będzie wyróżniać vivo TWS Earphones na tle konkurencji ma być zupełnie nowy chip QCC5126. Najnowsze rozwiązanie Qualcomma ma całkowicie zrewolucjonizować jakość dźwięku w słuchawkach bezprzewodowych. Chip ten posiada cztery rdzenie oraz dwurdzeniowy 32-bitowy przetwornik. Oczywiście nie zabraknie także Bluetooth 5.0, który powinien przyczynić się do znacznie lepszego czasu pracy na jednym ładowaniu. Chiński producent zadbał także o zbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów.

Zobacz także: Wyświetlacz zajmujący 99,6% powierzchni panelu przedniego? Taki ma być vivo NEX 3!

vivo zapowiada kolejną premierę. Tym razem będą to słuchawki TWS

Plotki dotyczące vivo TWS Earphones pokazują, że gigant z Państwa Środka chce zrobić wszystko aby zdominować ten segment rynki. Słuchawki te mają otrzymać niesamowitą aktywną redukcję szumów oraz zaawansowane sterowanie gestami. Oczywiście same dokanałówki będą chowane w pokrowcu, który pełni także rolę baku energii odpowiedzialnego za ładowanie urządzenia. Pełna specyfikacja vivo TWS Earphones pozostaje jednak tajemnicą. Chiński producent już niejednokrotnie nam udowadniał, że potrafi zaskoczyć świat produktami, które w znaczący sposób wyróżniają się na tle konkurencji i korzystają z rewolucyjnych rozwiązań. Czy tak będzie i w tym przypadku? Tego dowiemy się już niedługo!

Co myślicie o tak wyglądających słuchawkach vivo TWS Earphones? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!