W końcu. Revolut w Apple Pay pojawi się już w czerwcu!

revolut logo

Pierwsze informacje dotyczące współpracy Revolut i firmy Apple pochodzą z 2017 roku. Niestety, na zapowiedziach się skończyło. Teraz podczas konferencji w Londynie pracownicy Revolut podali oficjalny termin wprowadzenia wsparcia dla Apple Pay!

Revolut w Apple Pay już w czerwcu

W pierwszej kolejności karty Revolut do Apple Pay będą mogli dodać jedynie mieszkańcy Wielkiej Brytanii. Później usługa ta będzie dostępna w sumie w piętnastu krajach. Na szczęście Revolut nie zapomniał także o Polsce, czyli kraju, w których karty brytyjskiej firmy są wyjątkowo popularne. We wszystkich piętnastu krajach proces wdrażania usługi zostanie przeprowadzony do końca czerwca.

Zobacz też: Ubezpieczenie telefonu w Revolut działa. Sprawdziliśmy i nie bolało [PORADNIK]

Co ciekawe do Apple Pay będziemy mogli dodać nie tylko fizyczne karty, ale także te wirtualne. I to niezależnie od tego czy są to karty Visa czy MasterCard. Kolejnym usprawnieniem ma być idealne odwzorowanie wyglądu karty w aplikacji. Tym samym jeśli posiadacie na przykład zarówno kartę metalową jak i plastikową to w Apple Pay będą one łatwiejsze do rozróżnienia.

Zakupy za granicą taniej z kartą Revolut [PORADNIK]

Karty Revolut w Apple Pay to szansa na nowych klientów

Ludzie posiadający smartfony z NFC pokochali płatności zbliżeniowe. Mi niejednokrotnie zdarza się wyjść z domu bez portfela i płacić przy pomocy kart dodanych do Google Pay. Tym samym możliwość dodania kart Revolut do Apple Pay może sprawić, że posiadacze iPhonów, którzy wcześniej nie byli zainteresowani ofertą brytyjskiej firmy lub po prostu o niej nie słyszeli będą chcieli przetestować jej usługi na własnej skórze. To powinno w prosty sposób przełożyć się na wzrost użytkowników, a także na zyski Revolut.

Czekaliście na wprowadzenie kart Revolut do Apple Pay? Zapraszamy do dyskusji!

Dodaj komentarz
Total
1
Share