W końcu z Orange Flex przejdziesz na Orange Flex dla Firm!

orange flex

Orange Flex to jedna z najciekawszych ofert mobilnych na rynku. Choć pierwotnie skierowana była wyłącznie do klientów indywidualnych, to z czasem Orange rozszerzyło możliwość rejestracji o przedsiębiorców tworząc Orange Flex dla Firm. Nie było jednak mowy o łatwej zmianie z Flex na Flex dla Firm. Aż do teraz…

Można przejść na Flex dla Firm

Po kilku miesiącach od wprowadzenia Orange Flex dla Firm, użytkownicy indywidualni, którzy wcześniej byli klientami standardowego wariantu Flex, w końcu mogą migrować na opcję dla przedsiębiorców. Do tej pory taka możliwość istniała również, jednak wymagała trochę gimnastyki ze strony zainteresowanych – trzeba było przenieść numer do innej sieci (nawet do Orange), a potem przenieść do Orange Flex dla Firm.

orange flex dla firm

Wraz z dzisiejszą aktualizacją aplikacji Orange Flex, pomarańczowy operator wprowadził możliwość wygodnej migracji z konta indywidualnego na wariant dla firm. Wystarczy po zalogowaniu wejść w Profil -> Edytuj dane i nacisnąć przycisk prowadzący do formularza zmiany konta na firmowe. Potem należy podać NIP firmy, zweryfikować dane i zatwierdzić. Prawda, że proste?

Cieszy mnie, że tak “prosta” zmiana w końcu została dodana do Orange Flex. Nie wiem dlaczego zajęło to operatorowi tak dużo czasu – satysfakcjonowałby mnie nawet wariant, w którym cała procedura byłaby realizowana przez konsultanta. No ale cóż – doczekałem się i jestem zadowolony. A jeśli i Ty chcesz dołączyć do tej sieci pomarańczowego operatora, to podając przy rejestracji kod MARCINEBEJ dostaniesz na starcie 30 zł!

Korzystacie z Orange Flex?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!