W najnowszą część Wiedźmina zagramy także na nadchodzących konsolach Sony i Microsoftu!

W najnowszą część Wiedźmina zagramy także na nadchodzących konsolach Sony i Microsoftu!

Myślę, że na premierę Sony PlayStation 5 oraz Xbox Series X czeka cały świat gier. Dziś CD Projekt oficjalnie ogłosiło, że na konsolach tych będziemy w stanie zagrać w Wiedźmina 3: Dziki Gon. Co ciekawe produkcja ta ma zostać odświeżona przez polskie studio! Czym zatem gra ta będzie różnić się od tego, co po raz pierwszy zobaczyliśmy w 2015 roku?

Odświeżony Wiedźmin 3: Dziki Gon na horyzoncie!

CD Projekt dziś poinformowało świat, że nowa edycja Wiedźmina 3: Dziki Gon będzie zawierać oba dodatki oraz komplet wydanych DLC. Czym zatem będzie gra ta różnić się od wersji z 2015 roku? Polskie studio zapowiada szereg usprawnień wizualnych oraz technicznych. Tym samym możemy spodziewać się jeszcze lepszej grafiki czy efektów, a dodatkowo nie powinno zabraknąć także poprawy w szybkości ładowania samej gry. Ciekawym dodatkiem może okazać się wsparcie dla technologii ray tracing. Jednocześnie nie spodziewałbym się zmian w fabule. Sam Wiedźmina 3: Dziki Gon przeszedłem niejednokrotnie i zapewne jeszcze kilka wcieleń w rolę Geralta przede mną.

wiedźmin logo

Oczywiście odświeżona gra CD Projekt pojawi się na nadchodzące konsole. Tym samym osoby, które zdecydują się na zakup PlayStation 5 czy Xbox Series X będą mogły zakupić także Wiedźmina 3: Dziki Gon. Dodatkowo nie zabraknie wersji stworzonej z myślą o komputerach stacjonarnych. Zagadką pozostaje cena nadchodzącej nowości polskiego studia, ale myślę, że ta nie może być zbyt wysoka, ponieważ produkcja ta, jak wspominałem już wcześniej, została oficjalnie zaprezentowana światu w 2015 roku.

Zobacz także: The Witcher: Monster Slayer to nowy odpowiednik Pokémon GO w uniwersum Wiedźmina!

Bez wątpienia na plus musimy zaliczyć fakt, że CD Projekt zdecydowało się na udostępnienie całkowicie darmowej aktualizacji dla graczy, którzy w przeszłości zakupili grę tę na PlayStation 4, Xbox One czy właśnie komputery PC. Aktualizacja ta pojawi się już po premierze nowej generacji konsoli czyli pod koniec tego roku. Na dokładną datę musimy jeszcze chwilę poczekać, ale myślę, że już niedługo wszystko stanie się jasne!

Co myślicie o decyzji CD Projekt? Graliście już w Wiedźmina 3: Dziki Gon? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!