W sieci pojawiły się zdjęcia prezentujące wygląd Pixela 4A!

W sieci pojawiły się zdjęcia prezentujące wygląd Pixela 4A!

Zeszły rok przyniósł nam premierę pierwszego średniaka z serii Pixel. Google Pixel 3A okazał się naprawdę gigantycznym sukcesem i zdobył ogromną popularność przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. Już niedługo na rynek trafi jego następca. Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia mające rzekomo prezentować wygląd tego urządzenia!

Czy właśnie tak będzie wyglądać Pixel 4A?

Tak naprawdę wygląd Pixela 4A nie odbiega zbytnio od tego co widzieliśmy w przypadku standardowej wersji flagowca Google. Na froncie mamy znaleźć ekran typu AMOLED z dziurką umiejscowioną w jednym z rogów. To właśnie tam zostanie ukryty pojedynczy aparat do zdjęć typu selfie. Co ciekawe pomimo zastosowania wyświetlacza, który umożliwia zintegrowanie czytnika linii papilarnych z ekranem skaner odcisków palca ma zostać umiejscowiony na pleckach. Oczywiście bardzo możliwe, że rozwiązanie to zostało wykorzystane, aby obniżyć końcową cenę sprzętu.

Kolejną ciekawostką jest to, że na pleckach zostanie umiejscowiony tylko jeden aparat. Oczywiście sam moduł aparatu będzie mieć kształt kwadratu tak jak miało to miejsce w przypadku Pixela 4. Nadal zagadką pozostaje to czy Google w Pixelu 4A postanowi wykorzystać dokładnie tą samą matrycę co w poprzedniej generacji czy też zdecyduje się na coś lepszego. Fani tradycyjnych słuchawek także znajdą coś dla siebie – nadchodząca nowość amerykańskiego giganta najprawdopodobniej otrzyma złącze słuchawkowe jack 3,5 mm.

Zobacz także: Google odwołuje konferencje I/O 2020 z powodu koronawirusa

Pixel 4A miał mieć swoją premierę na konferencji Google I/O 2020. Wydarzenie to zostało jednak jakiś czas temu odwołane z powodu zagrożenia jakim jest koronawirus. Oczywiście amerykański gigant już pracuje nad sposobem, aby całość mogła zostać transmitowana online, ale informacja na ten temat ma zostać ujawniona dopiero 13 marca tego roku. Tym samym musimy uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości i czekać na kolejne doniesienia na ten temat. Bez wątpienia Pixel 4A może być ciekawym sprzętem i sam liczę na to, że trafi on do naszego kraju.

Na zdjęciu głównym znajduje się Pixel 4.

Co myślicie o tak wyglądającym Pixelu 4A? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!