Wiemy więcej o Xiaomi CIVI

Xiaomi CIVI

Premiera Xiaomi CIVI odbędzie się niedługo, a tymczasem w sieci pojawiły się już informacje o specyfikacji. Co więcej znamy także prawdopodobną cenę tego smartfonu. Jeśli Was zaintrygował, to sprawdźcie, co zaoferuje.

Specyfikacja Xiaomi CIVI według przecieków

Według plotek telefon otrzyma 6,55-calowy ekran AMOLED o podwyższonym odświeżaniu 120 Hz. Będzie on miał rozdzielczość Full HD+. Sercem telefonu okazał się procesor Qualcomm Snapdragon 778G, czyli ten sam, który trafił do Xiaomi 11 Lite NE. Widać, że producent wciąż cierpi na niedobór Snapdragonów 780G.

Pod obudową Xiaomi CIVI zagości bateria o pojemności 4500 mAh. Spodziewamy się ładowania z mocą 55 watów. Przecieki podają, że potrójny aparat otrzyma główna matrycę o rozdzielczości 64 Mpix. Urządzenie ma ważyć 166 gramów.

Obok nowej serii CIVI, Xiaomi ma też pokazać najnowsze słuchawki bezprzewodowe Xiaomi True Wireless Noise Cancelling Headset 4 Pro. Są to pierwsze słuchawki chińskiego producenta, w których zastosowano wsparcie dźwięku przestrzennego 360 stopni. Mają one oferować czystą jakość dźwięku na poziomie HiFi.

Źródło: tablety.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!