WP PAY to nowy system płatności dla sklepów internetowych

WP PAY
WP PAY

Właśnie wystartował nowy system płatności dla sklepów internetowych. Nazywa się WP PAY i odpowiedzialna za niego jest firma Blue Media.

WP PAY

WP PAY to nowy system płatności stworzony z myślą o sklepach internetowych wykorzystujących WooCommerce. Odpowiedzialna za niego jest sopocka firma Blue Media, która współpracuje z WP Desk.

WP Desk jest dostawcą rozwiązań i usług dla sklepów zbudowanych w oparciu o WooCommerce, czyli wtyczkę do WordPressa (na przykład nasza strona wykorzystuje WordPressa), która w zasadzie przerabia stronę w sklep internetowy. Jak dodaje firma, z tej technologii korzysta aż 1/4 wszystkich e-commerce’ów w Polsce. Instalacja WP PAY może znacznie ułatwić wdrożenie płatności.

WP PAY ma być usługą przede wszystkim prostą i intuicyjną. Rejestracja natomiast ma być darmowa. WP PAY pozwala klientom zapłacić chociażby poprzez BLIK, Google Pay czy Apple Pay lub nawet kartą płatniczą. Sopocka firma dodaje, że w przyszłości ma pojawić się więcej usług i produktów finansowych. Warto też dodać, że z WP PAY mogą skorzystać zarówno właściciele nowych sklepów internetowych jak i Ci, którzy po prostu chcą zmienić swojego operatora płatności.

Źródło: Cashless

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!