Wyciekł DJI Mavic 3 Pro. Poznaliśmy szczegółowe dokumenty

DJI
DJI Air 2S

Właśnie wyciekły szczegółowe dane dotyczące nadchodzącego drona DJI Mavic 3 Pro. Jest na co czekać.

DJI Mavic 3 Pro wyciekł

Właśnie do sieci wyciekły dokumenty dotyczące DJI Mavic 3 Pro. Wśród nich jest chociażby specyfikacja czy instrukcja obsługi. Z tych danych wynika, że nadchodzący dron zaoferuje sensor 4/3″ z matrycą 20 MP. Ta matryca idzie w parze z teleobiektywem z sensorem 1/2″ 12 MP. Kamery mają nam pozwolić uzyskać nawet 6-krotny zoom, a także nagrywać w jakości 5,2K.

Całość ma zasilać ogniwo Li-Ion o pojemności 5000 mAh (napięcie 7,2 V) To oznacza, że przy dobrym warunkach pogodowych czas lotu ma wynosić 46 minut i to przy prędkości 25 km/h. Nie zabraknie portu USB-C. Zaprezentowany zostanie także nowy kontroler z lepsza transmisją wideo OcuSync do 15 km. Z pełną specyfikacją produktu możecie zapoznać się poniżej.

Co ciekawe, poznaliśmy też datę premiery i cenę tego produktu. Otóż Mavic 3 Pro ma kosztować 1600 dolarów, czyli niecałe 6300 złotych. Prezentacji drona możemy oczekiwać już 15 listopada bieżącego roku.

Profesjonalni operatorzy potrzebujący drona do pracy zapewne wyglądają za najnowszym dronem DJI. To właśnie on ma zapewnić im potrzebne pokłady możliwości do tworzenia swoich dzieł.

Źródło: @JasperEllens

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!