Wyciekła cena Nothing Phone (1)!

Nothing phone (1) - design
Nothing phone (1)

Nothing Phone (1) doczeka się premiery już za kilkanaście dni. Jak się jednak okazuje, Amazon nie wytrzymał i chyba za wcześnie udostępnił cenę nowego telefonu.

Nothing Phone (1) nie będzie drogi, ale nie liczcie na niską cenę

Już za kilkanaście dni odbędzie się premiera smartfona Nothing Phone (1). Film opublikowany przez twórcę MKBHD pokazuje jak ma działać oświetlenie znajdujące się na tyle telefonu. W skrócie, znajdzie się tam kilka pasków LED, których działanie możemy kontrolować za pomocą specjalnej aplikacji.

Teraz natomiast wyciekła cena nowego telefonu. Niemiecki Amazon długo nie wytrzymał i opublikował aukcje (już zostały usunięte) z Nothing Phone (1). Telefon będzie dostępny w edycjach 8/128 GB oraz 12/256 GB. Ten słabszy ma kosztować 470 EUR, czyli jakieś 2210 złotych. Bogatsza edycja ma być wyceniona na 550 EUR, czyli mniej więcej 2585 złotych. Sprzedawany ma być również zestaw w skład którego wejdzie telefon oraz słuchawki Nothing Ear (1) w cenie 567 EUR (2665 PLN).

nothing

Cena – jak na dzisiejsze czasy – wydaje się być całkiem trafna. Smartfon nie ma być typowym flagowcem (chociażby przez wykorzystanie procesora Qualcomm Snapdragon 778G+), jednak zaoferuje doświadczenia premium, głównie dzięki temu, że firma nie ma w swojej ofercie innych smartfonów, a też mamy dostać dopracowany soft oraz ciekawe funkcje związane z oświetleniem plecków.

Tak jak wspomniałem, smartfon zostanie wyposażony w chipset Snapdragon 778G+ współpracujący z modemem Snapdragon X53 5G. Warto dodać, że w sprzedaży znajdą się co najmniej dwie wersje kolorystyczne – czarna i biała.

Źródło: Android Police

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!