Xbox Game Pass straci popularne gry w kwietniu. Oto lista

xbox game pass

Xbox Game Pass to naprawdę przyjemna subskrypcja, która pozwala pograć sobie w bardzo dobre gry w ramach jednej opłaty. Wiele tytułów regularnie wzbogaca bibliotekę Game Passa, ale niektóre też ją opuszczają.

Xbox Game Pass – co zostanie usunięte w kwietniu?

Xbox Game Pass dwa razy w miesiącu informuje o kolejnych nowościach, w które będą mogli pograć subskrybenci Xbox Game Pass. Niestety, często też jest tak, że niektóre dostępne tam tytuły muszą zostać usunięte. Co więc zniknie w kwietniu?

  • The Long Dark (PC, Xbox)
  • Rain on Your Parade (PC, Xbox)
  • Destiny 2 (PC)
  • Pathway (PC)
  • MLB: The Show 21 (PC, Xbox)

Co ważne, jeśli mówimy o MLB: The Show 21, to nie mamy za czym płakać. Dlaczego? Otóż zamiast tej wersji gry, na to miejsce wskoczy nowsza odsłona, czyli MLB: The Show 22. Co ciekawe, to gra Sony, która na Xboxa jest za darmo w ramach abonamentu, a na PlayStation trzeba za nią niemało zapłacić.

Poza tym, w te gry w sumie to nie grałem i to usunięcie mnie nie boli. Ale muszę dodać, że też myślę nad rezygnacją z Xbox Game Pass, bowiem kupiłem kilka gier na stałe i wolałbym je ograć. Warto jednak dodać, że Game Pass ma jednak kilka ciekawych tytułów, chociażby Forza Horizon 5, SUPERHOT czy Hitman 3…

Źródło: ppe.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!